Kinga Rusin oddaje na WOŚP swoją suknię ślubną! Chce, żeby kupił ją Tomasz Lis!

Kinga Rusin oddaje na WOŚP swoją suknię ślubną.

Co można zrobić ze swoją sukienką ślubną? Sprzedać? Oddać do szmatexu? A może schować na dnia szafy na pamiątkę? To są możliwości, z których mogą skorzystać tzw "normalne" kobiety. Gdy jednak jest się taką gwiazdą jak Kinga Rusin , można swoją suknię oddać na aukcję WOŚP z nadzieją, że będzie ona dla  łakomym kąskiem.

Kinga RusinKinga Rusin Screen z kingarusin.bloog.pl Screen z kingarusin.bloog.pl

Rusin marzy się, że na jej sukienkę ze ślubu cywilnego z Tomaszem Lisem połasi się nie kto inny jak jej były mąż!

Ta sukienka, o ile mnie pamięć nie myli, podobała się mojemu mężowi. Może, w szlachetnej sprawie mógłby ją teraz kupić? Nawet gdyby miał zaraz potem spalić ;) - napisała na swoim blogu .

Tomasz Lisa nie trzeba chyba już bardziej zachęcać do licytowania, jednak innych a i owszem. Gospodyni "Dzień Dobry TVN" zdradziła więc historię swojej sukienki.

(...) Pierwszy chyba raz poszłam do skromnego, jak na dzisiejsze czasy, ale wtedy jedynego w Warszawie sklepu z markowymi ubraniami - czytamy na jej blogu . -Ta suknia była pierwszą moją "designerską" sukienką (Valentino Couture), kupioną za równowartość moich trzech miesięcznych pensji.

Kinga RusinKinga Rusin Screen z kingarusin.bloog.pl Screen z kingarusin.bloog.pl

Rusin pomiędzy licznymi zaletami sukienki oraz nostalgicznymi wspominkami przemyciła także kilka uszczypliwości pod adresem Hanny Lis , obecnej żony jej byłego męża.

Skromna to była uroczystość, w towarzystwie rodziców i mojej, wtedy najlepszej przyjaciółki, oraz jej byłego męża - napisała na blogu.

W przeciągu trzech dni cena sukienki podskoczyła do 710 złotych. W aukcji, jak na razie, wzięło udział 21 internautów. Czy i na Was reklama w wykonaniu Kingi Rusin na Was podziała? Jeżeli chcecie powalczyć o ślubną kreację Rusin wystarczy kliknąć TUTAJ .

zuz

Więcej o: