KUSZĄCA i NIEBEZPIECZNA! Victoria Beckham to prawdziwa KOCICA! A jakie ma nogi! [ZDJĘCIA]

Żona Davida Beckhama zachwyciła na zakończeniu Olimpiady!

Obecność zespołu Spice Girls na zamknięciu Igrzysk Olimpijskich w Londynie wywołała olbrzymie emocje. Nic dziwnego. Dziewczyny spotkały się na scenie po raz pierwszy od pięciu lat. Fani są pod wrażeniem swoich idolek sprzed lat. Dziewczyny trzymają się świetnie i nadal są HOT! Na szczególną uwagę zasługuje Victoria Beckham , która zachwyciła swoim wyglądem. Na londyńskim stadionie prezentowała się jak prawdziwa kocica, kusząca i niebezpieczna. Spójrzcie tylko na ten wzrok!

Victoria Beckham.Victoria Beckham. fot. AP

Jadąca na dachu taksówki "Posh" z rozwianym włosem, wyglądała nawet lepiej niż przed laty. Widząc jej zdjęcia aż trudno uwierzyć, że znana "Spicetka" ma 38 lat!

Victoria Beckham.Victoria Beckham. fot. AP

Wokalistka trzyma świetną formę. Trzymając się balustrady wiła się i prężyła, prezentując swoje długie i zgrabne nogi. Widzowie, zgromadzeni na stadionie w Londynie, nie mogli oderwać od niej wzroku. Jedynym minusem było to, że żona znanego piłkarza w ogóle się nie uśmiechała. Ale do tego, przez lata, zdążyła nas już przyzwyczaić... ;)

Victoria Beckham.Victoria Beckham. fot. Reuters

Dziewczyny zaśpiewały dwa swoje największe hity: "Wannabe" i "Spice Up Your Live".

Victoria Beckham.Victoria Beckham. fot. Reuters

Co ciekawe kreacja, którą miała na sobie Victoria Beckham, nie była jej projektu. Piękną czarną suknię, eksponującą jej niebotycznie długie nogi, zaprojektował brytyjski projektant Giles Deacon. To był strzał w dziesiątkę!

Victoria Beckham.Victoria Beckham. fot. Reuters

Patrząc na śpiewającą piosenkarkę trudno nie zauważyć, że jest w żywiole. Czyżby jednorazowy występ z koleżankami ze Spice Girls zaowocował powrotem na scenę? Bardzo byśmy sobie tego życzyli. Na Victorię po prostu chce się patrzeć godzinami! Prawda?

Victoria Beckham.Victoria Beckham. fot. Reuters

RK

Zobacz także:

Niespodzianka w Londynie! Spice Girls znowu RAZEM na scenie. Victoria jak kiedyś - nieuśmiechnięta. A reszta?

Harper Beckham stawia pierwsze kroki na konferencji prasowej swojej mamy!

Równie piękne? A może jeszcze piękniejsze? Poznaj nieznane siostry gwiazd! [CZĘŚĆ 1]

Co sądzisz o Victorii Beckham?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.