Wojewódzki wraca do ESKI ROCK! Ale bez Figurskiego!

Showman będzie prowadził poranny program.

Jak dowiedział się portal Wirtualne Media , Kuba Wojewódzki nadal ma zapewnione stanowisko w radiu Eska Rock. Okazuje się, że dziennikarz będzie prowadził nowy poranny program bez udziału swojego kolegi, Michała Figurskiego .

Kuba Wojewódzki.Kuba Wojewódzki. fot. KAPIF

Wojewódzki poprowadzi nowy program, który będzie nadawany już od września w dni powszednie. Na razie nie wiadomo, jaką będzie miał formułę.

Prace nad formułą nowego programu porannego stacji nadal trwają i wszystkie szczegóły na ten temat ujawnimy po ich zakończeniu - powiedziała Wirtualnym Mediom Agnieszka Korotyńska z biura prasowego Grupy ZPR, właściciela rozgłośni.

Na razie nie wiadomo, kto będzie mu towarzyszył. Zdaniem portalu Wirtualne Media , będzie to osoba "szeroko znana, niezwiązana wcześniej z rozgłośnią".

Kuba Wojewódzki.Kuba Wojewódzki. fot. KAPIF

Wygląda na to, że obecność Wojewódzkiego w stacji jest na wagę złota i mimo afery wokół jego wypowiedzi o Ukrainkach , nadal może liczyć na stanowisko w radiu. Program "Poranny WF" zdjęto z anteny w czerwcu po licznych krytykach. Sprawę wzięła pod lupę Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji i nałożyła na rozgłośnię karę w wysokości 75 tysięcy złotych.

Kuba Wojewódzki nie poniósł zatem żadnych konsekwencji za kontrowersyjne wypowiedzi. Nie dość, że dostanie nowy program w Esce Rock, to od września jego autorskie show pojawi się w ramówce TVN. Nadal ma  również swoją rubrykę w Polityce.

Myślicie, że stacja zachowała się fair wobec jego kolegi, Michała Figurskiego, zatrudniając tylko jednego spośród nich? W końcu naśmiewali się oboje...

Kuba Wojewódzki, Michał Figurski.Kuba Wojewódzki, Michał Figurski. Newsweek

RK

Zobacz także:

Ta śliczna dziewczyna wystąpi w kulinarnym show obok Magdy Gessler. Przebije mistrzynię?!

Uważasz, że Kuba Wojewódzki nadal powinien pracować w Esce Rock?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.