Monika Jaruzelska: Tyszka jest dobrze wymacany przez kogoś w tym programie

Coraz więcej gwiazd wypowiada się o konflikcie w "Top Model".

O konflikcie między jurorami programu "Top model" ciągle jest głośno. Tym razem w obronie Karoliny Korwin-Piotrowskiej stanęła Monika Jaruzelska, która niedawno przeprowadzała wywiad z dziennikarką w programie "Bez maski".

Podoba mi się, że Karolina nie skomentowała złośliwych uwag Wolińskiego i Tyszki. Równie dobrze mogła przecież odpowiedzieć, że Tyszka jest dobrze wymacany przez kogoś w tym programie, skoro tak świetnie bawi się na planie. Ze smutkiem powiem, że nie byłam zaskoczona ich zachowaniem w programie i poza nim. Co najdziwniejsze, w otoczeniu żon bogatych bizesmenów są kulturalni i szarmanccy - mówi Monika Jaruzelska w rozmowie z "Party".

Dawid Woliński, Marcin Tyszka i Karolina Korwin-Piotrowska.Dawid Woliński, Marcin Tyszka i Karolina Korwin-Piotrowska. KAPIF

Wszystko zaczęło się, gdy Korwin-Piotrowska po zakończeniu ostatniej edycji "Top model" chciała odciąć się od programu. Wtedy skrytykowała swoich kolegów z jury:

Na mnie - dziennikarkę z dziewiętnastoletnim doświadczeniem, która ma świadomość tego, kim jest - wylano niesłusznie to samo medialne szambo, co na resztę jurorów. Staliśmy się dyżurnymi chłopcami do bicia. Wrzucono na do jednego worka. Nie miałabym z tym żadnego problemu, gdyby to był worek z napisem Top Model , bo to świetny program. Ale ten worek miał napis Top Model/Macanka - powiedziała Korwin-Piotrowska w rozmowie z "Fleszem".

Dawid Woliński i Marcin Tyszka nie pozostali jej dłużni i zaczęło się robić gorąco. Na Facebooku aż roiło się od złośliwości, które członkowie jury "Top model" do siebie kierowali. Dawid Woliński komentował to tak:

Bardzo przykre że osoba która wniosła do programu tak mało ma tak wiele do powiedzenia jeśli chodzi o krytykę ;-(. Karola ogarnij się minimalna lojalność wcale nie boli...

Karolina Korwin-Piotrowska,Marcin Tyszka,Dawid Woliński i Joanna KrupaKarolina Korwin-Piotrowska,Marcin Tyszka,Dawid Woliński i Joanna Krupa Kapif

Karolina Korwin-Piotrowska miała już dość tej wymiany zdań i na swoim profilu napisała:

Ponownie i po raz ostatni- bardzo proszę wszystkich, nie podwieszajcie już więcej linków do portali z informacjami o jakichkolwiek tekstach moich kolegów z jury na mój temat. Wielkie dzięki z góry. Temat jest już zakończony. Pozdrawiam:)

Jak widać "top modelowa" wojna trwa dalej! Dawid Woliński nie wierzy w to, że rzekomo Monika Jaruzelska postanowiła bronić Korwin-Piotrowskiej. Swoimi podejrzeniami podzielił się oczywiście z fanami na Facebooku:

Dziś rozmawiałem z Moniką i wciągnęli ją w to zdarzenie. Zupełnie wbrew jej woli... Ktoś inny jest tu sprawcą...Wkrótce wyjdzie na jaw ;-) Obiecuję!

Dawid WolińskiDawid Woliński www.facebook.com

Wszyscy nie mogą się już doczekać, aż ta medialna burza wokół jurorów "Top model" znajdzie swój finał, bo już chyba żadnego z uczestników tego zamieszania "wymacać" bardziej nie można!

Ao

Zobacz także:

Korwin-Piotrowska nie chce już czytać o konflikcie z jurorami "Top Model"

Miss Polonia i jej przystojny sportowiec. Polscy Beckhamowie?

Kuszewski dopiero odebrał mercedesa! Chciał OMINĄĆ WOŚP?!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.