Emma Watson nie musi pracować do końca życia

Filmowa Hermiona Granger zarobiła na pięciu filmach o przygodach Harry'ego Pottera tyle, że gdyby chciała, mogłaby poświęcić się w życiu samym przyjemnościom. Jej fortuna obecnie szacowana jest na około 8 milionów funtów. Zanim Emma skończy 20 lat, będzie miała na swoim koncie ponad 15 milionów funtów.

Ambitna (w życiu i w filmie) 17-letnia aktorka nie myśli o bogaceniu się i nie osiada na laurach, ale chce rozwijać swój intelekt i zdolności aktorskie. Po zakończeniu zdjęć do ostatniego filmu z serii Harry'ego Pottera, Emma chce wybrać się na studia do Cambridge, a potem na kurs aktorski.

Na razie Emma podpisała kontrakt z agencją modelek Storm, która kiedyś wypromowała Kate Moss . Niektóre źródła podają, że Emma niedługo może zostać nową twarzą kampanii reklamowej domu mody Chanel. Na razie ślicznie się prezentuje w ich sukienkach na premierach filmu "Harry Potter i Zakon Feniksa" .

Jeśli macie ochotę napisać do Emmy lub poznać jej bardziej prywatną stronę, możecie teraz to zrobić przez jej pierwszą oficjalną stronę internetową www.emmawatsonofficial.com

Więcej o: