Harry i Meghan blisko rozwodu? Tiktoker przeanalizował ich mowę ciała. Nie ma dobrych wieści...

Plotki o rozwodzie księcia Harry'ego i księżnej Meghan pojawiły się już rok temu. Od tego czasu, temat co jakiś czas jest poruszany przez media. Tym razem pewien tiktoker postanowił przeanalizować zachowanie i mowę ciała pary.

Temat domniemanego rozwodu księcia Harry'ego i księżnej Meghan jest dobrze znany mediom. Po raz pierwszy został poruszony przez dziennikarza śledczego Toma Bowera. W książce "Zemsta. Meghan, Harry i wojna Windsorów" ujawnił mroczne sekrety rodziny królewskiej. Według jego źródeł doradczyni królowej Elżbiety II miała ostrzegać, że małżeństwo pary książęcej wkrótce "skończy się łzami". Dodatkowo przyrodnia siostra Meghan przyznała w wywiadzie z portalem TMZ, że rozwód wróżyła im już w 2021 roku, ze względu na rzekomą nieuczciwość ze strony księżnej. Harry i Meghan nigdy nie odnieśli się do plotek. Obecnie, temat został poruszony na TikToku. Jeden z twórców internetowych przyjrzał się mowie ciała pary i stwierdził, że nie ma między nimi chemii.

Zobacz wideo "Harry i Meghan" - dokument o życiu wśród członków rodziny królewskiej. "Znajdowali sposób, by mnie zniszczyć" [ZWIASTUN]

Harry i Meghan niczym Karol i Diana

Filmik twórcy o nazwie @anushalove255 zdobył ponad 250 tysięcy wyświetleń. Tiktoker zaczął swoją analizę od ostatniego publicznego pocałunku pary książęcej na Igrzyskach Niezwyciężonych. Jego zdaniem całus był wymuszony. Tiktoker powołał się również na ekspertów od mowy ciała, którzy ponoć uważają, że między parą nie ma żadnego uczucia, a wszystkie czułe gesty są udawane. Twórca dodał, że Harry wyglądał, jakby chciał przetrzeć swoje usta po pocałunku, a z kolei Meghan nie mogła się doczekać, aby zejść ze sceny. Ta sytuacja została porównana do sposobu okazywania uczuć, jaki prezentowali kiedyś księżna Diana oraz król Karol III (wówczas jeszcze książę). Jak wiadomo, ich związek zakończył się rozwodem.

W kolejnej części filmiku tiktoker opowiada o braku chemii między Harrym i Meghan. Dokładnie analizuje ich każdy ruch na scenie. Na koniec autor stwierdza, że na pozór zwyczajny pocałunek był nieszczery i pozbawiony jakiejkolwiek czułości i bliskości - tak jak w przypadku Diany i Karola

Zdania użytkowników TikToka były podzielone

Pod filmikiem na TikToku pojawiło się wiele komentarzy. Część użytkowników uważa, że cały materiał jest wyciągnięty z kontekstu, a związek Harry'ego i Meghan ma się dobrze. Jednak większość komentujących zgadza się z twórcą, a za domniemane problemy w związku pary książęcej obwinia Meghan.

Harry nie uśmiecha się dużo, od kiedy ją poślubił. Kiedyś był szczęśliwszy.
Ona już planuje swój następny ruch. Pewnie zabierze mu pieniądze i ucieknie.
Mam nadzieję, że się rozwiodą - czytamy w komentarzach internautów.

Niektórzy użytkownicy TikToka stwierdzili, że Meghan tylko czeka na rozwód i przejęcie części majątku męża. Pozostali komentujący byli zdania, że para książęca po prostu czuje się niekomfortowo z publicznym okazywaniem uczuć.

Co sądzicie o związku Harry'egoMeghan?

 

ZOBACZ TEŻ: Książę Harry i Meghan Markle wyśmiani w "Miasteczku South Park". Szykują pozew? Rzecznik pary komentuje

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.