Książę Harry i Meghan Markle wyśmiani w "Miasteczku South Park". Szykują pozew? Rzecznik pary komentuje

Twórcy "Miasteczka South Park" zadrwili ostatnio z księcia Harry'ego i Meghan Markle. Media spekulowały, że książęca para szykuje pozew. Rzecznik prasowy royalsów skomentował doniesienia.

"Miasteczko South Park" to kultowy serial animowany, który przeznaczony jest dla starszej publiczności. Kreskówka od lat cieszy się ogromną popularnością, do tej pory powstało już 25 sezonów. Nie brakuje w niej odniesień do popkultury, ale także wulgaryzmów i żartów z kontrowersyjnych tematów. Twórcy produkcji chętnie drwią także z celebrytów. W jednym z ostatnich odcinków postanowili wypunktować hipokryzję księcia Harry’ego i Meghan Markle. Rzecznik książęcej skomentował całą sprawę.

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Książę Harry i Meghan Markle wyśmiani w "Miasteczku South Park". Będzie pozew? Rzecznik prasowy pary komentuje

Książę Harry i Meghan Markle "wystąpili" w odcinku "Worldwide Privacy Tour". Książęca para postanawia przeprowadzić się do fikcyjnego miasteczka, aby uciec przed zainteresowaniem mediów. Jednocześnie robią wszystko, aby zwrócić na siebie uwagę, występują w programach śniadaniowych, udzielają wywiadów, a także noszą ze sobą transparenty z hasłami "Przestańcie na nas patrzeć" i "Chcemy prywatności". W odcinku znalazła się także scena, w której "książę Harry" idzie pod dom sąsiada, pokazując mu... swojego niebieskiego penisa. To oczywiste nawiązanie do wyznania księcia o odmrożonym przyrodzeniu.

Książę Harry i Meghan Markle ponoć nie byli zachwyceni satyrą. Po emisji odcinka pojawiły się plotki, jakoby Sussexowie chcieli pozwać twórców "Miasteczka South Park". Rzecznik prasowy książęcej pary skomentował medialne doniesienia w rozmowie z "People". 

To wszystko to, szczerze mówiąc, nonsens. Całkowicie bezpodstawne doniesienia - stwierdził.

Jak zauważył portal dailymail.co.uk rzecznik nie zaprzeczył jednak plotkom, że książęca para poczuła się dotknięta satyrą twórców "Miasteczka South Park".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.