Jak politycy wyglądali w młodości? Aż trudno ich rozpoznać. Joe Biden wygrywa w konkursie na największego przystojniaka

Znani politycy pełnią bardzo odpowiedzialne role i dumnie stoją na czele państw, a ich twarze są dobrze znane z mediów. Jak wyglądali, zanim zdecydowali się na karierę w polityce? Niektórzy z nich tak bardzo się zmienili, że na starych zdjęciach trudno ich rozpoznać.

Joe Biden i Justin Trudeau na zdjęciach z młodości wywołują rumieńce nawet u pań niezaangażowanych w politykę. Trudno się dziwić temu poruszeniu, w wieku studenckim byli wyjątkowo atrakcyjni. Jak w tym zestawieniu plasuje się Andrzej Duda? Już wielokrotnie zwrócono uwagę na charakterystyczną fryzurę młodego prezydenta "na Mareczka Mostowiaka" z "M jak miłość". Zapraszamy do krótkiej podróży w czasie.

Zobacz wideo 3 twarze Andrzeja Dudy, czyli jak prezydent potrafi się pomylić, pośmiać i pogrozić

Joe Biden na zdjęciach ze studiów to prawdziwe ciacho

Kiedy Joe Biden i Donald Trump w pełnej napięcia atmosferze czekali na zliczenie głosów w wyborach na nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych, media obiegło zdjęcie młodego Joe Bidena z czasów studiów i od razu zrobiło prawdziwą furorę w sieci. Nie da się ukryć, że 25-letni Biden był wyjątkowo atrakcyjny. Na fotografii widzimy go w ciemnych gęstych włosach, z szerokim uśmiechem na ustach i radośnie podgryzającego bagietkę. Jeśli nie w polityce z pewnością mógłby wówczas próbować swoich sił w modelingu. Zdjęcie wywołało tak duże poruszenie, że było nawet omawiane w stacji CNN. Polityk odniósł się do tych zachwytów i śmiał się, że jeszcze wtedy miał na głowie włosy. 

Cokolwiek się wydarzy podczas wyborów, nie można zaprzeczyć, że Joe Biden był przystojniakiem, kiedy miał 25 lat - podkreśliła wtedy jedna z internautek.
 
 

Barack Obama i błędy młodości. "Sporo piłem i eksperymentowałem z narkotykami" 

Barack Obama wielokrotnie mówił o błędach popełnionych w młodości i lekcji, którą wyciągnął z tych przeżyć. Prezydent nigdy nie ukrywał, że eksperymentował z narkotykami i alkoholem. W swoich pamiętnikach wspomniał m.in. o zażywaniu kokainy. Podczas spotkania z uczniami liceum w stanie New Hampshire jeszcze przed wyborami prezydenckimi wyznał, że otrząsnął się dopiero w college'u, kiedy uświadomił sobie, jak wiele czasu stracił. Jak podkreślił, stał się wtedy zupełnie innym człowiekiem i całą energię skupił na inwestowaniu w siebie i ciężkiej pracy. Jak widać, nigdy nie jest za późno, aby całkowicie odmienić swój los. 

Były czasy, kiedy sporo piłem, eksperymentowałem też z narkotykami. Długo nie przykładałem się też zbytnio do nauki - wspomniał podczas spotkania z uczniami.
 
 

Donald Trump zmieniał kobiety jak rękawiczki

Zanim Donald Trump został prezydentem Stanów Zjednoczonych, był jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci światowego show-biznesu. Słynął z arogancji i ciętego języka. W młodości był uznawany za przystojnego i przyciągał do siebie piękne kobiety. Trump ma za sobą dwa rozwody i liczne skandale. Jego pierwszą żoną była Ivana Zelnickova (mają razem trójkę dzieci). Związek rozpadł się po trzynastu latach, kiedy na jaw wyszedł romans Trumpa z aktorką Marlą Maples. Po hucznym rozwodzie z Ivaną Trump ożenił się właśnie z kochanką. Pełne splendoru wesele odbyło się w Hotelu Plaza. To właśnie tam przebywał dobrze znany wszystkim Kevin, bohater filmu "Kevin sam w Nowym Jorku". Drugie małżeństwo prezydenta także zakończyło się rozwodem. Kiedy Trump był w separacji z Marlą Mapes w jednym z klubów w Nowym Jorku poznał Melanię i tak zaczęła się ich wielka miłość sfinalizowana w 2005 r. ślubem, podczas którego gośćmi byli m.in. książę Karol i Clint Eastwood. 

 
 

Justin Trudeau w młodości z pewnością łamał serca. Te zdjęcia zrobiły prawdziwą furorę w sieci

Justin Trudeau na zdjęciach z młodości wygląda jak młody bóg. Kiedy fotografie młodego premiera Kanady obiegły internet, kobiety wstrzymały oddech i gotowe były porzucić dotychczasowe życie, spakować cały dobytek w jedną walizkę i ruszyć w stronę Kanady. 

Młody Justin Trudeau mógłby mnie rozjechać mnie na pół, a ja powiedziałabym "dziękuję".
Boże, spraw, żebym została deportowana do Kanady...
Młody Justin Trudeau wygląda trochę jak młody Richard Gere - czytamy w komentarzach pod zdjęciem.
 
 

Bronisław Komorowski w połyskującej skórze i Andrzej Duda niczym Marek Mostowiak

Nie możemy zapomnieć o politykach z naszego rodzimego poletka. Jak w przeszłości wyglądali polscy prezydenci? Bronisław Komorowski w skórze i okularach z grubymi szkłami jest chodzącą reklamą stylu lat 80. Andrzej Duda, jak już wielokrotnie zauważono, w młodości umiłował fryzurę z równym przedziałkiem pośrodku, która jest charakterystyczna dla bohatera serialu "M jak miłość", Marka Mostowiaka. Jak się okazuje, to niejedyny bohater serialu, do którego polityk jest porównywany.

Komorowski jak prawdziwy hipster, a Duda jak McGyver. Obaj piękni - czytamy na Twitterze.

Jedna z internautek wyciągnęła archiwalne zdjęcia Andrzeja Dudy z magazynu "Wiadomości Wędkarskie", gdzie prezydent pozuje w jeansach i pasiastej koszuli ze świeżo złowionymi rybami. Bez wątpienia charakterystyczna fryzura Andrzeja Dudy z młodości inspiruje kobiety do wielu porównań serialowych. 

Fryz totalnie a'la Brandon z serialu "Beverly Hills 90210" - czytamy w komentarzach.

Boris Johnson z naburmuszoną miną

Boris Johnson słynie z włosów, które żyją własnym życiem. Zdjęcia polityka z szaloną fryzurą już nie raz stały się przedmiotem żartów i memów i bez wątpienia taki image jest jego znakiem charakterystycznym. Podczas jednego ze spotkań dziennikarz BBC North West Kevin Fitzpatrick zadał premierowi pytanie, które intrygowało jego matkę.

Panie premierze, pana włosy są dosłownie wszędzie i moja mama chciałaby wiedzieć dlaczego? - zapytał dziennikarz.
Przeproś ją za moje notorycznie niechlujne blond loki. Ja je czeszę naprawdę, ale one tak same z siebie. Przepraszam za moje włosy, ale daję z siebie wszystko. Mam szczotkę w biurze i dbam o nie najlepiej, jak potrafię - odpowiedział Johnson.

Jak Boris Johnson wyglądał jako dziecko? Z pewnością lepiej panował nad blond włosami. Na fotografii udostępnionej w sieci ma fryzurę przystrzyżoną "na garnek". Z naburmuszoną miną i wzrokiem pełnym wyrzutów spogląda prosto w obiektyw aparatu. Internauci podsumowali to krótko.

Przezabawny - czytamy w komentarzach.

Boris Johnson w takim wydaniu spokojnie mógłby dołączyć do obsady horroru "Wioska Przeklętych" z 1995 roku. 

Dzieci mają płowe czupryny i obdarzone są telepatycznymi zdolnościami - potrafią kierować umysłami dorosłych. Wykorzystując nadprzyrodzone umiejętności, mają doprowadzić do zagłady całej ludzkości i przejąć kontrolę nad Ziemią - czytamy w opisie filmu na stronie filmweb.pl.

'Wioska Przeklętych' 1995'Wioska Przeklętych' 1995 fot. screen horror 'Wioska Przeklętych' 1995

 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz też: Artur Żmijewski przeszedł metamorfozę do roli. W tej wersji jest nie do poznania

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.