Sąsiedzi jej za to nienawidzą. Taki strój zakłada do koszenia trawy. "Pocę się"

Tiktokerka z Teksasu podpadła sąsiadce za strój, w którym kosi trawę. Zademonstrowała, że nie zamierza się tym przejmować, ani uginać się pod presją. Użytkownicy platformy uważają, że sprawa ma drugie dno, i zniesmaczenie sąsiadki ma konkretny powód niezwiązany z samym strojem.

Tiktokerka Candice, która na platformie działa jako @cywillingham opowiedziała o uciążliwym problemie z pruderyjnymi sąsiadami, którym nie podoba się, w jakim stroju pracuje w ogrodzie. Kiedy Candice kosi swój trawnik w trakcie upałów zakłada tylko krótkie spodenki i wygodny sportowy stanik, który odsłania jej ciało i pomaga opanować nadmierne pocenie. Kobieta została skrytykowana przez sąsiadów za zbytnie obnażanie się, ale jak twierdzi, nie zamierza się tym przejmować. W odpowiedzi i proteście nagrała krótki filmik, który szybko zyskał popularność w sieci.

Zobacz wideo Jak wyglądały imprezy w "Love never lies"? Wiktoria Mleczek zagrała w Koło Plotka

Karol Strasburger, 'Familiada'Koniec "Familiady" po 29. latach emisji? Producent odniósł się do plotek

Sąsiedzi jej za to nienawidzą. Taki strój tiktokerka zakłada do koszenia trawy. "Pocę się"

Tiktokerka @cywillingham w krótkim nagraniu pokazała, jaki strój, w którym pracuje w ogrodzie, budzi zgorszenie sąsiadów. W filmiku pokazała się w krótkim spodenkach i sportowym staniku w kolorze neonowego różu. Jak podkreśliła, wybiera właśnie takie ubranie, bo w trakcie upałów od razu robi się cała mokra od potu. Trudno się dziwić, koszenie sporych rozmiarów trawnika w ostrych promieniach słońca to całkiem spore wyzwanie. Tiktokera podkreśliła, że jej sąsiedzi uznali ten strój za niestosowny, o czym poinformowała ją oburzona sąsiadka. 

Kiedy twoi sąsiedzi nie akceptują twojego stroju do koszenia - napisała w opisie filmu.

Kobieta zademonstrowała, że nie zamierza uginać się pod presją pruderyjnych sąsiadów i będzie dumnie przechadzać się po ogrodzie.

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Na filmik @cywillingham od razu zareagowali użytkownicy platformy, którzy w zabawny sposób wsparli kobietę. 

Kochana zapewniam cię, że twoja sąsiadka nie ma pretensji do ciebie, tylko jest wściekła na swojego męża.
Piękny strój, ale gdybym ja była twoją sąsiadką, to za każdym razem, kiedy kosiłabyś trawnik, wysyłałabym mojego męża do sklepu z nieskończoną listą zakupów. 
Mogę mieć tylko nadzieję, że moje sąsiadki też będą tak wyglądać - czytamy w komentarzach.

Jak sądzicie, czy strój kobiety naprawdę jest nieodpowiedni?

Meghan Markle i książę HarryPrawnik Meghan Markle reaguje na zarzuty jej przyrodniej siostry

 
 

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Sara odsłoniła brzuch pół roku po porodzie. Nie kryje dumy. "To ciało zdołało znieść tak wiele"

Więcej o: