Meghan Markle i książę Harry zaszokowali opinię publiczną, gdy w 2020 roku poinformowali, że rezygnują z pełnienia obowiązków wyższych rangą członków rodziny królewskiej. Swoje odejście motywowali tym, że chcą większej prywatności. Po przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych zaczęli zarabiać na własne konto, coraz częściej pojawiając się na oficjalnych wystąpieniach, udzielając głośnych wywiadów i występując w popularnych programach rozrywkowych. Do tego doszła szokująca biografia Harry'ego, w której książę nie oszczędził czytelnikom najbardziej intymnych szczegółów z życia prywatnego. Teraz małżonkowie zostali antybohaterami serialu animowanego "South Park".
ZOBACZ RÓWNIEŻ: Problematyczne imiona dzieci gwiazd. Etiennette i Alikia Ilia to dopiero początek
Meghan Markle i książę Harry przekonywali, że zamierzają usunąć się w cień i skupić na wychowaniu dzieci. Długo jednak nie wytrzymali w odosobnieniu. O wynurzeniach księcia w biografii "Spare" rozpisywały się media z całego świata. Hipokryzję royalsom wytknięto w "South Park". Na antenie Comedy Central wyemitowano nowy odcinek, prześmiewczo zatytułowany "The Worldwide Privacy Tour". Para bohaterów, mocno przypominająca Meghan i Harry'ego, postanawia zamieszkać w miasteczku South Park. Bohaterowie z kreskówki robią to, by mieć więcej prywatności. Podkreślają też, że mają dość dziennikarzy.
Ich przyjazd irytuje Kyle'a Broflovskiego, jednego z głównych bohaterów, któremu nie podoba się, że zaparkowali odrzutowiec przed jego domem i reklamują swoją książkę. Kpi z Meghan Markle i księcia Harry'ego przekonując, że niedługo para zacznie "wyskakiwać z lodówki".
To doprowadza mnie do szaleństwa. Mam dość słuchania o tym, ale nie mogę się od nich uwolnić. Są wszędzie - mówił.
Wątek z księciem i jego żoną krótko i dosadnie podsumował inny bohater - Stan Marsh.
Słuchaj, Kyle, nie obchodzi nas jakiś głupi książę i jego głupia żona - odpowiedział.
Internauci na Twitterze od razu zareagowali na wzmiankę o księciu i jego żonie w animowanej produkcji.
To było brutalne.
Przynajmniej w wersji animowanej książę ma więcej włosów.
Sami się o to prosili - czytamy.
Syn króla Karola osobistymi wynurzeniami w biografii raczej nie pomógł sobie w ociepleniu stosunków z rodziną. Jak podają brytyjskie media, książę Harry i Meghan Markle mają wziąć udział w koronacji Karola III, ale nie odegrają żadnej istotnej roli w wydarzeniu.
ZOBACZ: Harry i Meghan wezmą udział w koronacji króla Karola, ale po cichu. Pałac dał im wytyczne