Dzieci Mandaryny szaleją na Instagramie. Najpierw się przemalowały, później tańczyły na TikToku. Tancerka wszystko nagrała

Xavier i Fabienne nie mają czasu na nudę. Co chwila znajdują sobie jakieś zajęcie. Niedawno Mandaryna pochwaliła się nowymi fryzurami swoich dzieci.

Mandaryna spełnia się jako mama i ma świetny kontakt ze swoimi dziećmi. Xawier i Fabienne poszli w jej ślady i od najmłodszych lat rozwijają swoją taneczną pasję. Nie stronią również od eksperymentów wizerunkowych i często zdarzają im się szalone fryzury. Rodzeństwo z pewnością bardzo docenia fakt, że Marta daje im dużą swobodę i pozwala realizować marzenia. Tak było i tym razem, gdy pomalowali włosy na granatowo. Mandaryna podzieliła się efektami metamorfozy swoich dzieci. Jak wyszło?

Xawier i Fabienne przeszli metamorfozę

Michał Wiśniewski i Mandaryna doczekali się dwójki dzieci, które niemal dorastały na oczach mediów. Xavier uczestniczył w programie ''Jestem jaki jestem'', Fabienne nie było jeszcze wtedy na świecie, ale tuż po urodzeniu szybko zyskała sławę. Wygląda na to, że dzieci Wiśniewskiego poszły w jego ślady i tak jak on uwielbiają odważne fryzury w kontrowersyjnych kolorach.

Niedawno Mandaryna za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwaliła się nagraniem z domowego salonu fryzjerskiego. Xavier nakładał farbę na włosy młodszej siostrze, a chwilę później sam poddał się koloryzacji. Efekty są zaskakujące, ponieważ nastolatkowie wybrali ciemnogranatowy kolor. W  przypadku Xaviera różnica nie jest olbrzymia, bo naturalnie ma ciemne włosy. Fabienne natomiast przed metamorfozą miała jasne włosy, więc na jej głowie dużo się zmieniło. Dzieci Mandaryny chwilowo nie chodzą do szkoły, a więc mogły pozwolić sobie na takie szaleństwo.

Dzieci Mandaryny malują włosyDzieci Mandaryny malują włosy screen z instagram.com/marta.mandaryna

Wygląda na to, że Mandaryna jest zadowolona z metamorfozy dzieci, bo całą przemianę uwieczniła na InstaStories. Chwilę później pochwaliła się, że jej dzieci założyły profil na TikToku. Xavier i Fabienne odziedziczyli zamiłowanie do tańca w genach, więc nic dziwnego, że zainteresowali się tą popularną aplikacją. Wiśniewscy stworzyli układ taneczny, który możecie podziwiać na ich profilu. Dumna mama dodała jedynie, że są prawdziwą konkurencją dla Andrzeja Dudy.

Konkurencja dla prezydenta - napisała Mandaryna.

Dzieci Mandaryny podbijają TikTokaDzieci Mandaryny podbijają TikToka screen z instagram.com/marta.mandaryna

Wygląda na to, że dumna mama jest zadowolona z metamorfozy Xaviera i Fabienne. Ciekawe tylko, czy tata z równie dużym entuzjazmem podejdzie do ich przemiany. Liczymy na to, że tak!