Fabienne ma już 15 lat i debiut na ściance za sobą. A co słychać u pozostałych dzieci Wiśniewskiego? Już niedługo może być o nich głośno

Michał Wiśniewski był swego czasu największą gwiazdą w Polsce. Nic więc dziwnego, że jego dzieci od urodzenia cieszą się zainteresowaniem mediów. Wygląda na to, że część z nich także będzie chciała spróbować swoich sił w show-biznesie.
Mandaryna z córką Mandaryna z córką KAPIF.pl

Fabienne Wiśniewska

We wtorek Mandaryna zabrała swoją 16-letnią córkę Fabienne na ściankę. Okazją było uroczyste otwarcie salonu urody Marty Tomczak z "Projekt Lady". Piosenkarka postawiła na letnią kreację. Nastolatka z kolei zaprezentowała się w zupełnie innym wydaniu.

Fabienne Wiśniewska, Marta Tomczak i Mandaryna
Fot. Paweł Wodzyński

Wyraźnie widać, że Fabienne, mimo młodego wieku, ma już obrany konkrety styl ubierania się. Na evencie "Chillout Zone" pozowała do zdjęć w czarnym luźnym t-shircie z nadrukiem i ciemnych spodniach w paski. Stylizację uzupełniła sportowymi butami i... to by było na tyle. Zero makijażu i naturalne, wyprostowane włosy. W tym przypadki minimalizm się opłacił.

Fabienne Wiśniewska Fabienne Wiśniewska Instagram/fabbka

Fabienne Wiśniewska

Wiśniewska zdradziła kiedyś, że Fabienne planuje pójść w jej ślady i w przyszłości zostać tancerką. Póki co trenuje pod okiem mamy w Mandaryna Dance Studio. Towarzyszyła jej nawet na scenie podczas kilku występów.

15-latka nie jest szczególnie aktywna w mediach społecznościowych. Na jej Instagramie zajdziemy zaledwie kilka zdjęć. Mimo to, może pochwalić się ponad sześcioma tysięcami obserwatorów.

Xavier Wiśniewski Xavier Wiśniewski Instagram/wisniv

Xavier Wiśniewski

Xavier Wiśniewski to jedyny syn Michała Wiśniewskiego. Jeszcze w tym miesiącu skończy 17 lat. Jego największą pasją jest sport. Od kilku lat wiernie kibicuje klubowi Manchester United. W wolnym czasie lubi grać nie tylko w piłkę nożną, ale też w kosza.

Xavier Wiśniewski Xavier Wiśniewski Instagram/wisniv

Xavier Wiśniewski

Xavier marzy o tym, aby w przyszłości zostać dziennikarzem sportowym. Gry zespołowe nie są jednak jego jedyną pasją. W wolnym czasie, podobnie jak siostra, trenuje taniec. Musi mu iść całkiem nieźle, bo na swoim koncie ma już kilka medali. Gratulacje!

Etiennette Wiśniewska Etiennette Wiśniewska Instagram/etiwisniewska

Etiennette Wiśniewska

Po rozwodzie z Mandaryną, Michał Wiśniewski związał się z Anną Świątczak. Owocem ich krótkiego małżeństwa są dwie córki. Starsza z nich, Etiennette, zdaje się stronić od życia w błysku fleszu. Podobnie jak Fabienne, niechętnie dzieli się prywatnością w mediach społecznościowych.

Vivienne Wiśniewska Vivienne Wiśniewska Instagram/@vivienne_wisniewska

Vivienne Wiśniewska

Wygląda na to, że najmłodsza córka Michała Wiśniewskiego będzie chciała pójść w ślady sławnego taty. 11-letnia Vivienne kilka miesięcy temu nagrała swoją pierwszą piosenkę zatytułowaną "Deszczyk". Za słowa i muzykę odpowiedzialny jest Igor Jaszczuk, który współpracował między innymi z Justyną Steczkowską i Violettą Villas.