Syn Michała Wiśniewskiego chce zostać tancerzem. Uczy się pod okiem Mandaryny, a wkrótce może występować z Ich Troje

Michał Wiśniewski robi wszystko, by jego dzieci weszły do show-biznesu. Póki co największą szansę na to ma Xavier. Niewykluczone, że nastolatek wkrótce zostanie tancerzem Ich Troje.

O Xavierze Wiśniewskim zrobiło się głośno podczas tegorocznego festiwalu w Opolu. To właśnie wtedy 17-latek zadebiutował w roli asystenta swojego ojca. Do jego obowiązków należało m.in. noszenie scenicznych strojów Ich Troje. Syn Michała Wiśniewskiego dbał też o kontakt z organizatorami i pilnował, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Być może wkrótce zwiąże się z zespołem na dłużej.

Xavier Wiśniewski zostanie tancerzem?

"Fakt" dowiedział się, że syn Michała zastanawia się nad wspólnymi występami z ojcem. Okazuje się, że Xavier od jakiegoś czasu uczy się tańczyć pod okiem swojej mamy. Nastolatek często publikuje na Instagramie filmiki z sali treningowej. Widać na nich, że chłopak ma ogromny talent i doskonale czuje swoje ciało.

Xavier na razie się waha. Choć wiąże swoją przyszłość z tańcem, obawia się, czy pogodzi to z nauką w liceum i przygotowaniami do matury – zdradził informator tabloidu.
 

Patrząc na nagranie, jesteśmy pewni, że w najbliższej przyszłości Xavier ma szansę na wielką karierę. Jednak czy zdecyduje się na występy z zespołem Ich Troje? Przekonamy się o tym w najbliższym czasie.

Zobacz też, najbardziej znane dzieci polskich gwiazd

Zobacz wideo

AD