Syn Michała Wiśniewskiego chce zostać tancerzem. Uczy się pod okiem Mandaryny, a wkrótce może występować z Ich Troje

Michał Wiśniewski robi wszystko, by jego dzieci weszły do show-biznesu. Póki co największą szansę na to ma Xavier. Niewykluczone, że nastolatek wkrótce zostanie tancerzem Ich Troje.

O Xavierze Wiśniewskim zrobiło się głośno podczas tegorocznego festiwalu w Opolu. To właśnie wtedy 17-latek zadebiutował w roli asystenta swojego ojca. Do jego obowiązków należało m.in. noszenie scenicznych strojów Ich Troje. Syn Michała Wiśniewskiego dbał też o kontakt z organizatorami i pilnował, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Być może wkrótce zwiąże się z zespołem na dłużej.

Xavier Wiśniewski zostanie tancerzem?

"Fakt" dowiedział się, że syn Michała zastanawia się nad wspólnymi występami z ojcem. Okazuje się, że Xavier od jakiegoś czasu uczy się tańczyć pod okiem swojej mamy. Nastolatek często publikuje na Instagramie filmiki z sali treningowej. Widać na nich, że chłopak ma ogromny talent i doskonale czuje swoje ciało.

Xavier na razie się waha. Choć wiąże swoją przyszłość z tańcem, obawia się, czy pogodzi to z nauką w liceum i przygotowaniami do matury – zdradził informator tabloidu.

Patrząc na nagranie, jesteśmy pewni, że w najbliższej przyszłości Xavier ma szansę na wielką karierę. Jednak czy zdecyduje się na występy z zespołem Ich Troje? Przekonamy się o tym w najbliższym czasie.

Zobacz też, najbardziej znane dzieci polskich gwiazd

Zobacz wideo

AD

Więcej o:
Komentarze (7)
Syn Michała Wiśniewskiego chce zostać tancerzem. Chłopak ma talent! Uczy się pod okiem Mandaryny, a niebawem może zacząć występować z Ich Troje
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 4 razy 4

  zaiste to będzie mistrzowski mandaryn .

 • Gość: Aha

  Oceniono 7 razy 3

  A ten mlody czlowiek, z twarza chlopa ze wsi, ktory uczyc sie chce goralskich tancow to KTO zas?

 • Gość: R. Patru

  Oceniono 3 razy 1

  Powinien start w dorosłe życie zaczać od kredyciku

 • ula53

  0

  Dobrze sie chlopak zapowiada !

 • Gość: gość

  0

  następny pajac po mamusi będzie się trzepał na scenie, może jeszcze zacznie śpiewać tak jak ona, a tak na marginesie to te wszystkie jego dzieci są strasznie brzydkie, a z żon najpaskudniejsza ta ochrypła mandaryna

 • Gość: Viki

  Oceniono 2 razy 0

  To są ruchy jego mamy niestety

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX