Ewa Farna i jej mąż Martin Chobot doczekali się dwójki dzieci. Wspólnie wychowują trzyletniego Artura i córkę Ellę, która przyszła na świat w marcu tego roku. Artystka po porodzie wróciła już do koncertowania. Chroni jednak prywatność pociech i nie pokazuje ich twarzy. Wokalistka postanowiła zaprezentować jednak fanom, jak łączy obowiązki zawodowe z macierzyństwem. Czasami bywa ciężko, ale opanowała do perfekcji ekspresowe szykowanie się do występów. Uroczy kadr z córką doskonale pokazuje ogrom matczynej miłości.
ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wszyscy mogli obserwować, jak się zmieniają. Te gwiazdy zaczęły karierę w mediach jako dzieci
Ewa Farna dała świetny występ w Polanicy-Zdrój, na którym frekwencja dopisała. Artystka nie rozstaje się z czteromiesięczną Ellą - dziewczyna towarzyszy jej podczas koncertów po Polsce. Ostatnio, szykując się do wyjścia na scenę, całą uwagę skradła córka. Do tego stopnia, że gwiazda, by się nie spóźnić, przebrała się i zrobiła makijaż w zaledwie dziesięć minut!
A przed? Tak to wyglądało o 20:00, jeszcze nie zdążyłam się przebrać i zrobić makijażu. Potem się wyrobiłam w dziesięć minut. Ale tu... Cisza przed burzą - napisała artystka.
Z fotografii bije ogrom matczynej miłości, a Ella w bodach z uszami wyglądała przeuroczo. Więcej zdjęć Ewy Farnej z córką znajdziecie w naszej galerii na górze strony.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!