Prokop rozumie, dlaczego Dowbor odszedł z "Dzień dobry TVN". Ależ słowa

Maciej Dowbor po dwóch latach pracy w "Dzień dobry TVN" zrezygnował z prowadzenia śniadaniówki. Zapytaliśmy Marcina Prokopa o to, co sądzi o decyzji kolegi z programu.
Marcin Prokop i Maciej Dowbor
Fot. KAPIF

25 czerwca niespodziewanie Maciej Dowbor ogłosił, że odchodzi z "Dzień dobry TVN". "Przez ostatnie dwa lata witałem was słowami 'Dzień Dobry TVN'. Dziś chcę powiedzieć 'do zobaczenia…'. To był świetny i intensywny czas. Spełniłem swoje wielkie zawodowe marzenie, miałem możliwość pracowania w najlepszym morning show w Polsce, z topowymi fachowcami w branży" - napisał, dziękując za pracę zwłaszcza towarzyszącej mu w śniadaniówce Sandrze Hajduk. Co o decyzji dziennikarza sądzi Marcin Prokop? Zapytaliśmy. 

Zobacz wideo Prokop bada USA. Jest oburzony aferą Epsteina: Bezkarność elit

Marcin Prokop o odejściu Macieja Dowbora z "Dzień dobry TVN"

Marcin Prokop jest gospodarzem "Dzień dobry TVN" od 2007 roku. Przez lata był świadkiem wielu roszad personalnych w ekipie śniadaniówki TVN-u. Zapytaliśmy więc, co myśli o tym, że Maciej Dowbor po dwóch latach opuszcza program śniadaniowy. 

Szkoda, że Maciek podjął taką decyzję, bo był mocnym wsparciem dla zespołu "DDTVN", ale rozumiem jego chęć rozwijania się na innych polach i życzę mu powodzenia we wszystkich projektach, jakie planuje

- podsumował dziennikarz. 

Odejście Dowbora z "Dzień dobry TVN" było tajemnicą? Wymowny komentarz Bartka Jędrzejaka

Po tym, jak Maciej Dowbor ogłosił, że żegna się ze śniadaniówką, skontaktowaliśmy się również innym znanym pracownikiem "Dzień dobry TVN", Bartkiem Jędrzejakiem. Prezenter pogody wprost przyznał, że nie wiedział o tym, że Dowbor planuje złożyć rezygnację. - Sam jestem zaskoczony. Nic wcześniej nie wiedziałem, nic nie zapowiadało takiej zmiany. Dowiedziałem się jak widzowie, z programu - zdradził. 

Głos w sprawie zabrała też Paulina Krupińska, która prowadzi "Dzień dobry TVN" w parze z Damianem Michałowskim. Prezenterka w komentarzu pod pożegnalnym wpisem Dowbora zdecydowała się na poruszające słowa. "Maciek, dziękuję za wszystkie wspólne chwile, uśmiechy i ogrom dobrej energii. Takich prawdziwych ludzi jak ty spotyka się rzadko. Powodzenia w nowym rozdziale będziemy tęsknić! P.S. Do zobaczenia na korcie" - napisała. Poniżej znalazł się też komentarz produkcji śniadaniówki. "Dziękujemy za twoją energię, luz, profesjonalizm i poczucie humoru, które zawsze ci dopisywało. Trzymamy mocno kciuki za nowe wyzwania" - czytamy. 

Więcej o: