Więcej ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl
Zamiast szalonej imprezy, czas spędzony z rodziną. Tak 2022 rok powitał Cezary Pazura. Wszyscy byli jednak w wieczorowych strojach. Mały Antoni uroczo wyglądał w garniturze, ale to jego mama najbardziej przykuwała wzrok. Sukienka Edyty Pazury bardzo spodobała się fanom.
Cezary Pazura postanowił podzielić się zdjęciami z sylwestrowej nocy. Widać na nich aktora z rodziną. Wszyscy w odświętnych strojach.
W takim składzie przywitaliśmy Nowy Rok! Całusy dla was od całej naszej rodzinki - napisał.
Fani od razu zasypali aktora życzeniami noworocznymi. W komentarzach nie zabrakło też zachwytów nad widokiem całej rodziny Pazurów. Wiele osób zauważyło też, że dzieci aktora są do niego niezwykle podobne.
Panie Czarku, skórę jakby zdarł z Pana na te dzieciaki.
Dzieciaczki to istny tata.
Ritka słodziak , Amelko już duża dziewczyna, a kawaler też przystojniak. No i mama pełna klasa - czytamy.
Wiele osób zwróciło też uwagę na kreację Edyty Pazury. Długa, jasna suknia z czerwonymi ornamentami doskonale podkreślała sylwetkę. Wyglądała elegancko i świeżo. Internauci zasypali komplementami żonę aktora.
Figura Żony - 11/10. Piękna sukienka!
Fantastycznie. Sukienka przepiękna - można przeczytać.
Na instagramowym profilu Edyty pojawiło się wiele pytań o sukienkę, w której powitała 2022 rok. Okazuje się, że zdobycie podobnej kreacji może być sporym wyzwaniem.
Piękna sukienka, można wiedzieć gdzie kupiona? - dopytywały fanki w komentarzach.
Dawno temu w Dubaju - odpowiedziała Pazura.
Żona i menedżerka Cezarego Pazury sylwestrowe zdjęcie opatrzyła zabawnym opisem w swoim stylu. Wygląda na to, że tegoroczna zabawa faktycznie była spokojna, a cała rodzina dość szybko poszła spać. "O 00:30 byliśmy już w śpiulkolocie" - napisała Edyta Pazura.
Poruszenie po występie Szroeder i Badacha w Opolu. W komentarzach się dzieje
Nowa wokalistka Ich Troje zostanie szóstą żoną Wiśniewskiego? Muzyk zareagował, wtem wtrącił się Łągwa. Hit!
Chwalińska zapytana o Świątek. Nie owijała w bawełnę. "To było wszystko"
Woźniak-Starak znowu błyszczy w Opolu. Bończyk zachwyciła dodatkiem
"Dobre. Wie pani co...". Krystynie Prońko puściły nerwy po pytaniu o Kaminskiego
Doda nie kryje żalu po festiwalu w Opolu. Po latach przyznała: Żałuję
Chwalińska ma szansę zostać "nową ulubienicą mediów". Ekspertka zwraca uwagę na jedno
Natalia Kukulska chciała odpocząć przed koncertem. Nagle usłyszała... Dodę
Krytycy nie zostawili suchej nitki na kabarecie Neo-Nówka. Satyrycy stanowczo odpowiedzieli