Królewski fotograf odkodował spojrzenia Kate i Williama. "Trzeba się przyjrzeć..."

Jakiś czas temu Kate i William pojawili się na paradzie z okazji urodzin króla. Wszystkie oczy były zwrócone na nich, ale z pewnością nie dostrzegły tego, co dostrzegł królewski fotograf.

Wydarzenie Trooping the Colour w tym roku było ważne z kilku względów. Po pierwsze, Brytyjczycy mogli zobaczyć króla Karola, który, choć wraca do pracy na pełnych obrotach, wciąż jest spotykany rzadziej niż zwykle. Po drugie, po wielu miesiącach przerwy od życia na świeczniku powróciła księżna Kate. Wiele osób bacznie obserwowało jej każdy gest. Swoje pięć groszy dorzucił fotograf, który od lat robi zdjęcia brytyjskiej rodzinie królewskiej. Jedna rzecz szczególnie przykuła jego uwagę. Chodzi o wymianę spojrzeń między Kate a Williamem. Zdjęcia z parady Trooping the Colour, na których widać księżną i księcia, znajdziesz w galerii na górze strony. 

Zobacz wideo Nietypowe filmiki na Instagramie Kate i Williama

To spojrzenie mówi wszystko. Kate i William zakochani jak nigdy dotąd 

Brytyjski fotograf James Whatling zdradził, że jego ulubionym zdjęciem z całego wydarzenia było niezwykłe ujęcie Williama i Kate. "To spojrzenie, spojrzenie Williama i Kate. Ono nie było ulotne. Działo się to przez kilka klatek. Jeśli się dobrze przyjrzymy, zobaczymy wyjątkowy uśmiech Kate, który staje się coraz bardziej wyraźny. Jest bardzo uroczy i wszyscy za nim tęsknili" - tłumaczył w rozmowie z "Hello!". A jak waszym zdaniem prezentowała się książęca para? Dajcie znać w sondażu na końcu artykułu. 

William niedawno obchodził urodziny. Zabrał dzieci na... koncert Taylor Swift 

Po sieci krąży zabawne nagranie, na którym William daje się ponieść muzyce i pokazuje swoje umiejętności taneczne w rytm piosenki "Shake It Off". To właśnie na koncercie Taylor Swift przyszły monarcha spędzał swoje urodziny. Nie od dziś wiadomo, że książę jest prawdziwym fanem artystki. Lata temu, podczas charytatywnej gali w Pałacu Kensington wystąpił z nią na jednej scenie, wykonując piosenkę. "Livin' on a Prayer". - Do dziś nie wiem, co we mnie wstąpiło. (...) Ale jeśli Taylor Swift spojrzy ci w oczy, dotyka twojego ramienia i mówi: "Chodź ze mną...". Wstałem jak szczeniak i powiedziałem: "Tak, to brzmi jak świetny pomysł" - tłumaczył się w programie "Time to Walk". ZOBACZ TEŻ: Co za zachowanie księcia Williama na wyścigach konnych. Tak potraktował teściową

William i Taylor SwiftWilliam i Taylor Swift Książę William zabrał dzieci na koncert Taylor Swift! Później doszło do spotkania. Fot. @princeandprincessofwales/ Instagram

Co myślicie o Kate i Williamie na Trooping The Colour?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.