Książę William ma urodziny. Opublikowano rodzinne zdjęcie. Jest jedno "ale"

Książę William 21 czerwca obchodzi urodziny. Na oficjalnym profilu małżonków pojawiło się wyjątkowe zdjęcie. Jedna rzecz daje do myślenia.

Książę William kończy 42 lata. Ten rok bez wątpienia jest jednym z najtrudniejszych w jego życiu - najpierw okazało się, że jego żona musiała przejść operację, a jego ojciec poinformował, że ma raka. Później spadł na nich kolejny cios. Okazało się, że podczas badań wyszło, że księżna Kate również choruje na nowotwór. Poddaje się leczeniu, usunęła się z życia publicznego. W związku z tym wszystkim, co się dzieje z jego bliskimi, wiele obowiązków spadło właśnie na niego. 21 czerwca jednak ma powody do świętowania. 

Zobacz wideo Joanna Horodyńska oceniła styl księżnej Kate

Książę William obchodzi urodziny. Świętuje je z najbliższymi

Książę William urodził się 21 czerwca 1982 roku. Właśnie kończy 42 lata. Z tej okazji w mediach społecznościowych pojawiły się posty, w których bliscy składają mu życzenia. Najpierw pojawiło się ujęcie z ojcem, zrobione, gdy William był małym chłopcem. Potem opublikowano jego rodzinne zdjęcie z dziećmi. Kadr jest spontaniczny, zrobiony na plaży. Tata trzyma za ręce księżniczkę Charlotte i księcia Louisa, ten z kolei złapał się z bratem. Wszyscy są na boso, ubrani są w luźne stylizacje. Widać, że doskonale się bawią, szeroko się uśmiechają, krzycząc przy tym. Jednak nie wszystko pasuje, prawda? Na zdjęciu zabrakło księżnej Kate. "Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin tato, wszyscy bardzo cię kochamy!" - wyczytaliśmy w opisie pod postem. Do życzeń została dołączona litera "C", można więc się domyślać, że autorką wpisu jest księżna Kate (Catherine).

 

Książę William zapozował z dziećmi. Na fotografii na próżno szukać księżnej Kate

Opublikowana na Instagramie fotografia ma bardzo pozytywny, luźny wydźwięk. Już na pierwszy rzut oka widać, że cała czwórka bawiła się doskonale na łonie natury. Zastanawiająca wydaje się jednak nieobecność małżonki księcia Williama, księżnej Kate. Ostatnio mogliśmy zobaczyć ją publicznie podczas Trooping the Colour 15 czerwca. Było to jej pierwsze publiczne wyjście z rodziną królewską od świąt Bożego Narodzenia. Księżna Kate przechodzi chemioterapię i "robi to, co dla niej najlepsze i wraca do zdrowia prywatnie w domu. Radzi sobie z tym najlepiej, jak potrafi" – wyjawił informator znajdujący się blisko rodziny królewskiej na łamach "People". Oficjalnie nie podano powodu absencji Kate Middleton na fotografii.

Książę William z dziećmiKsiążę William z dziećmi https://www.instagram.com/princeandprincessofwales/

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.