Nowe szczegóły na temat zdrowia księżnej Kate. Informator zdradza, jak naprawdę sobie radzi

Księżna Kate od czasu zdiagnozowania nowotworu zmieniła priorytety w swoim życiu. Informator wyjawił, jak się teraz czuje i co jest dla niej ważne.

Ostatni czas z pewnością nie należy do łatwych dla Kate Middleton. Księżna jakiś czas temu dowiedziała się, że choruje na nowotwór i poddała się leczeniu. Wycofała się także z życia publicznego, co wywołało masę spekulacji i teorii spiskowych wśród internautów. Okazuje się, że małżonka księcia Williama postanowiła zmienić priorytety w swoim życiu, kontynuując terapię przeciwnowotworową.

Zobacz wideo Joanna Horodyńska zachwyca się stylem księżnej Kate

Księżna Kate znów pokazała się publicznie. Nie oznacza to jednak pełnego powrotu

Księżna Walii ponownie znalazła się w centrum uwagi podczas Trooping the Colour 15 czerwca. Było to jej pierwsze publiczne wyjście z rodziną królewską od świąt Bożego Narodzenia. Doradcy pałacowi podkreślali jednak, że perfekcyjny wygląd księżnej nie oznacza, że w pełni wraca ona do obowiązków królewskich. "Robi to, co dla niej najlepsze i wraca do zdrowia prywatnie w domu. Radzi sobie z tym najlepiej, jak potrafi" – wyjawił informator znajdujący się blisko rodziny królewskiej na łamach "People". Księżna Kate 14 czerwca potwierdziła, że czuje się lepiej i podzieliła się aktualnymi informacjami na temat stanu zdrowia. "Uczę się cierpliwości" - wyznała. Brytyjczycy także będą musieli się w nią uzbroić się w kwestii powrotu księżnej do życia publicznego. Istnieje jednak nadzieja, że leczenie jest już mocno zaawansowane.

Księżna Kate zaliczyła długą nieobecność. Nie obeszło się to bez echa

Księżna Walii przez sześć miesięcy znajdowała się poza zasięgiem opinii publicznej - było to bezprecedensową nieobecnością dla współczesnego członka rodziny królewskiej. Nic więc dziwnego, że kiedy jej powóz pojawił się podczas oficjalnej parady urodzinowej króla Karola, wszystkie oczy były zwrócone właśnie na nią. Brytyjczycy od początku absencji uważnie śledzą losy księżnej Kate i wyraźnie jej kibicują. Wychodząc ze swoimi dziećmi, księciem Georgem, księżniczką Charlotte i księciem Louisem, Kate wdawała się być bardzo spokojna i pełna nadziei. Obecnie kontynuuje chemioterapię po diagnozie nowotworu, o której poinformowała opinię publiczną w marcu. Więcej zdjęć Kate Middleton znajduje się w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.