Ukryty przekaz księcia Louisa na zdjęciu? Ekspertka nie ma wątpliwości

Książę Louis jest najmłodszy z trójki rodzeństwa. Chłopiec niedawno skończył sześć lat. Ekspertka od mowy ciała oceniła, na co może wskazywać jego zachowanie.

15 czerwa 2024 oczom całego świata ukazała się księżna Kate. Ukochana księcia Williama po miesiącach przerwy w końcu pojawiła się publicznie. Wraz z rodziną wybrała się na Trooping the Colour, czyli uroczystości związanej z urodzinami króla Karola III. Nie zabrakło również dzieci książęcej pary: księcia George'a, księżniczki Charlotte i księcia Louisa. Najmłodszy z całej trójki zachowywał się bardzo charakterystycznie. Sześciolatek wielokrotnie pokazywał rodzicom, że nie jest fanem powagi w oficjalnych sytuacjach. I tym razem nie było inaczej. Na temat zachowania chłopca wypowiedziała się ekspertka od mowy ciała. Chodzi jednak o pozę na nowym zdjęciu.

Zobacz wideo Jak mieszkają księżna Kate i książę William? Spójrzcie na ten pałac

Książę Louis przyjął pewną pozę na najnowszym zdjęciu. Chciał coś udowodnić?

Książę Louis w kwietniu 2024 roku skończył sześć lat. Nic więc dziwnego, że chłopiec zachowuje się jak dziecko w tym wieku. Na temat mowy ciała najmłodszego z trójki rodzeństwa wypowiedziała się ekspertka, Judi James. W rozmowie z Mirror nie poruszyła jednak postawy Louisa na oficjalnych wydarzeniach, a na zdjęciu. Z okazji Dnia Ojca, który w Wielkiej Brytanii jest obchodzony nieco wcześniej, w mediach społecznościowych pojawiła się fotografia księcia Williama z pociechami. Uwagę ekspertki od mowy ciała zyskał właśnie książę Louis. Chłopiec jako jedyny nie objął swojego taty. "Louis trzyma lewą rękę opuszczoną, co sugeruje, że bardzo chce udowodnić, że nie jest już małym dzieckiem" - oceniła ekspertka. Zgadzacie się? Więcej kadrów brytyjskiej rodziny królewskiej znajdziecie w galerii na górze strony. 

 

Księżna Kate przekazała dzieciom ważną wiadomość podczas Trooping the Colour. Ekspertka nie ma wątpliwości

42-letnia księżna Kate wraz z ukochanym, a także dziećmi zagościła na Trooping the Colour. Louis nie ukrywał, że ceremonia mu się nie podobała. Sześciolatek ziewał i tańczył. Nie da się zatem ukryć, że rodzice mieli pełne ręce roboty. W trakcie uroczystości księżna Kate miała dać starszym dzieciom wskazówki. W tej sferze wypowiedziała się Nicola Hinckley, ekspertka od czytania z ruchu warg. W rozmowie z portalem Mirror wyznała, co mogła powiedzieć księżna Kate. Prawdopodobnie zaczęła od słów: "Zostań tam, dobrze?". Później pochyliła się nad Charlotte i przekazała "Uśmiechaj się i zostań tu przez chwilę". Szczegóły i dalszą część jej wypowiedzi znajdziecie TUTAJZOBACZ TEŻ: Jest i wyczekane zdjęcie księcia Louisa. Księżna Kate stanęła za obiektywem. 'Piękny uśmiech dla ukochanej mamy'

 
Lubicie czytać najnowsze informacje na temat brytyjskiej rodziny królewskiej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.