Rodzina królewska na balkonie pałacu Buckingham. Wszystkie spojrzenia na księżną Kate. To zrobiła

Księżna Kate wywołała ogromne poruszenie publicznym wystąpieniem na paradzie zorganizowanej z okazji urodzin teścia. Gdy stała na balkonie wraz z rodziną, wszystkie oczy skierowane były tylko na nią.

Księżna Kate sprawiła, że świat na chwilę stanął w miejscu. W styczniu ukochana księcia Williama przeszła operację jamy brzusznej. Mijały jednak tygodnie, a księżna wciąż nie pojawiała się publicznie. Pałac milczał. Pojawiały się teorie spiskowe. Ostatecznie jednak księżna Kate opublikowała film, w którym wyjaśniła, że choruje na nowotwór i nie będzie na razie pełnić swoich obowiązków. Od dawna spekulowano jednak, że pojawi się na oficjalnych urodzinach króla i paradzie - Trooping the Colour. Tak też się stało. 

Zobacz wideo Joanna Horodyńska o stylu księżnej Kate. "Wzorowy". Ma jednak jedno "ale"

Księżna Kate na balkonie pozuje z rodziną. Wszystkie oczy tylko na nią

I choć księżna z pewnością włożyła mnóstwo wysiłku, by prezentować się nienagannie, w jej oczach mieszały się różne uczucia - smutek z radością. Było to widać, gdy wraz z mężem i dziećmi jechała karocą. Wszyscy czekali jednak na najważniejszy moment parady - pojawienie się rodziny królewskiej na balkonie pałacu Buckingham. Gdy tak się stało, wzrok poddanych skierował się na księżną  Kate.

Księżna była wyraźnie zainteresowana pokazem samolotów, który miał miejsce na żywo, oraz rozmawiała ze swoim mężem księciem Williamem. Z jej twarzy nie schodził uśmiech. Chętnie wchodziła również w interakcje ze swoimi dziećmi. Chciała pokazać, że jest coraz silniejsza i powoli wraca do zdrowia. 

Pod transmisją na żywo roiło się od komentarzy zachwyconych fanów. Ci komplementowali Kate bez końca. "Księżna Kate to klasa i elegancja sama w sobie"; "Co za piękna rodzina z księżną Kate na czele, niech Bóg im blogosławi"; "Kate wygląda fantastycznie" - pisali.

Księżna Kate dzień wcześniej zaskoczyła wpisem

15 czerwca 2024 roku z pewnością zostanie przez fanów rodziny królewskiej, jak i przez nią samą zapamiętany na długo. Podczas parady pierwszy raz po wielomiesięcznej przerwie publicznie pojawiła się księżna Kate. Żona księcia Williama była widziana w samochodzie, a następnie w karocy w towarzystwie dzieci - Charlotte, George'a i Louisa. Niemal do samego końca nie było jasne, czy księżna Kate pojawi się na wydarzeniu. Żona księcia Williama poinformowała o tym fakcie dzień wcześniej w instagramowym wpisie. "Moje leczenie trwa i potrwa jeszcze kilka miesięcy. W dni, kiedy czuję się wystarczająco dobrze, z radością angażuję się w życie szkolne, spędzam czas na rzeczach, które dodają mi energii i pozytywnego nastawienia, a także zaczynam trochę pracować w domu. Z niecierpliwością czekam na udział w paradzie urodzinowej króla w ten weekend z moją rodziną i mam nadzieję, że dołączę do kilku publicznych przedsięwzięć w okresie letnim" - mogliśmy przeczytać.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.