Książę Louis kończy sześć lat. Księżna Kate gorzko wspomina czas ciąży. "To było wyzwanie"

Księżna Kate zdobyła się na szczere wyznanie. Wyjawiła, że ciąża nie była dla niej najlepszym czasem. Pojawiło się wówczas wiele trudności i problemów.

Księżna Kate to według czytelników Plotka najbardziej lubiany członek brytyjskiej rodziny królewskiej. Serca poddanych skradła już lata temu i niemal natychmiast zyskała ogromną sympatię wielu osób. Kate i William doczekali się trójki dzieci, które często pojawiają się na oficjalnych uroczystościach. Najmłodszy syn pary - Louis, urodził się 23 kwietnia 2018 roku i właśnie kończy sześć lat. Księżna mimo ogromnej radości, jaką daje jej macierzyństwo, nie wspomina czasu ciąży najlepiej. Wyjawiła, jak się wtedy czuła. 

Zobacz wideo Joanna Horodyńska oceniła styl księżnej Kate

Tak księżna Kate czuła się w ciąży. Szczególny kłopot sprawiała jej jedna dolegliwość

Ciąża to czas, który dla wielu kobiet oznacza zupełnie co innego. U niektórych nie wiąże się z żadnymi problemami, u innych zaś pojawiają się większe dolegliwości i niedogodności. Do tej drugiej grupy zdecydowanie należy księżna Kate. Będąc gościnią podcastu Giovanny Fletcher, żona Williama zdradziła, jak się wówczas czuła. Niecodzienna rozmowa odbyła się w 2022 roku.

Moje poranne mdłości były naprawdę okropne, w związku z tym nie byłam najszczęśliwszą kobietą, będąc w ciąży. Wiele osób na pewno miało gorzej, ale dla mnie to było wyzwanie. Nie tylko dla mnie, ale także dla bliskich wokół mnie i myślę, że o to chodzi – bycie w ciąży i posiadanie dziecka wpływa na wszystkich w rodzinie

– wyjawiła księżna Kate.

Księżna Kate zdecydowała się na niekonwencjonalne rozwiązanie

W dalszej części rozmowy księżna Kate zdradziła, co pomogło jej przejść przez trudny czas i przyniosło ukojenie. Okazuje się, że skorzystała z relaksacji hipnotycznej, która może przynieść ukojenie pozwalające złagodzić ból. - W ciąży byłam naprawdę chora - nie jadłam rzeczy, które powinnam jeść - ale organizm wciąż był w stanie odebrać całą dobroć mojemu ciału i wyhodować nowe życie, które moim zdaniem jest fascynujące. To dzięki hipnotycznej relaksacji naprawdę zdałam sobie sprawę z siły umysłu nad ciałem, ponieważ musiałam spróbować wszystkiego, aby przez to przejść. Nie powiem, że William stał tam, intonując do mnie czułe słówka. Nawet go o to nie pytałam, chciałam zrobić to dla siebie - dodała małżonka Williama. Więcej zdjęć ulubienicy Brytyjczyków znajduje się w galerii na górze strony.

księżna Kate i książę William z dziećmiksiężna Kate i książę William z dziećmi Agencja Gazeta

Czy hipnoza to dobre rozwiązanie w walce z bólem?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.