Rodzice księżnej Kate są w trudnej sytuacji. Toną w długach

Rodzice księżnej Kate z pewnością martwią się o córkę, a do tego mają problemy finansowe. Co się dzieje z firmą Party Pieces, którą założyli w 1987 roku?

Ostatnie miesiące nie były łatwe dla księżnej Kate i jej rodziny. W marcu żona księcia Williama przekazała, że choruje na raka. - Przeszłam poważną operację jamy brzusznej w Londynie i wtedy sądzono, że mój stan nie jest nowotworowy. Operacja zakończyła się sukcesem. Jednak badania przeprowadzone po operacji wykazały obecność nowotworu. Dlatego też mój zespół medyczny zalecił mi poddanie się chemioterapii zapobiegawczej, której leczenie jest obecnie na wczesnym etapie - mówiła na filmie. To jednak nie koniec zmartwień księżnej Kate. Z dużymi problemami zmagają się także jej rodzice.

Zobacz wideo Co Joanna Horodyńska sądzi o stylu księżnej Kate? Ma pewne zastrzeżenie

Rodzice księżnej Kate i ich działalność. Mają poważne problemy finansowe

Carole i Michael Middletonowie to rodzice księżnej Kate, którzy w 1987 roku założyli firmę Party Pieces, oferującą artykuły imprezowe. Działalność szybko okazała się strzałem w dziesiątkę i przynosiła im bardzo duże zyski. Po wielu latach firma przestała dobrze prosperować. Pierwsze problemy pojawiły się w czasach pandemii. W 2023 roku działalność Middletonów została postawiona w stan upadłości, wówczas wykupił ją za kwotę 180 tys. funtów szkocki biznesmen, James Sinclair. To jedna nie rozwiązało wszystkich problemów Middletonów. Według firmy Interpath Advisory wciąż mają długi wobec swoich wierzycieli. Wynoszą one ponad 2,6 mln funtów. Carole i Michael mają także problemy z pokryciem wydatków związanych z pracą doradców przy całym procesie upadłościowym. Myślicie, że uda im się wyjść z finansowych tarapatów? Po więcej zdjęć dotyczących tematu zapraszamy do galerii na górze strony.

 

 Księżna Kate może liczyć na wsparcie rodziny. "Filarami jej życia są rodzice"

Księżna Kate jest w trakcie leczenia nowotworu. Ekspertka królewska, Katie Nicholl, przekazała dla Entertainment Tonight, że żona księcia Williama może liczyć na swoją rodzinę. Szczególnym wsparciem są dla niej rodzice oraz rodzeństwo. - Ma naprawdę wąskie grono przyjaciół, a zwłaszcza w Norfolk naprawdę bliskich przyjaciół (...) Myślę, że prawdziwymi filarami jej życia są jej rodzice, jej brat James i siostra Pippa - mówiła ekspertka. ZOBACZ TEŻ: Księżna Kate została zmuszona do wydania oświadczenia? Szokujące doniesienia. Mowa o wycieku informacji

Rodzice księżnej KateRodzice księżnej Kate Fot. @On Demand News / YouTube / screenshot

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.