Księcia Williama dopadła "klątwa Windsorów". Na starych zdjęciach wygląda jak inny człowiek

Książę William nie był od zawsze łysy. Kiedyś syn króla Karola III miał gęstą czuprynę. Według wielu, dopadła go "klątwa Windsorów".

Książę William jest następcą tronu, który cieszy się zainteresowaniem mediów od dnia narodzin. Pierworodny syn króla Karola III i księżnej Diany kojarzony jest także z tego, że w bardzo młodym wieku wyłysiał. Wielu widzi w tym efekt tajemniczej "klątwy Windsorów".

Zobacz wideo Do „Dog & Duck" kolejki. Dzień wcześniej Kate i William niespodziewanie pojawili się w lokalu, żeby przywitać się przed koronacją z poddanymi

Książę William ma być dotknięty wielopokoleniową klątwą

Niewielu może pamiętać, że książę William miał kiedyś nie tylko bujne włosy, ale przez krótki czas nosił także brodę. Mężczyzna zaczął tracić pukle dość szybko, co spowodowało, że większość osób kojarzy go z łysiną. Niektórzy twierdzą, że syn króla Karola III został dotknięty "klątwą Windsorów" podobnie jak jego ojciec. Książę Harry również zaczął łysieć, ale pod wpływem żony, Meghan Markle, miał zdecydować się na przeszczep włosów. Podobno William również chciał się poddać zabiegowi, ale ostatecznie z niego zrezygnował. W przeszłości został również sfotografowany z brodą. Nie jest tajemnicą, że królowa Elżbieta miała nie być fanką owłosienia na twarzy. 

Lata temu ówczesny książę Karol żartował: "Zazwyczaj kiedy twoje dzieci dorastają, stają się wyższe od ciebie i mogą zobaczyć twoją łysinę. W naszym przypadku również ja mogę ją zobaczyć u niego". Z sytuacji śmiała się także żona księcia, księżna Kate. W 2014 odwiedzili sklep z perukami, a Middleton wzięła jedną do ręki i oznajmiła "Ty chyba bardziej jej potrzebujesz niż ja".

Książę William miał kiedyś włosy i brodę. Później dopadła go 'klątwa Windsorów'Książę William miał kiedyś włosy i brodę. Później dopadła go 'klątwa Windsorów' EastNews

Okazuje się, że łysina księcia Williama nie ujmuje jego urodzie. Klinika chirurgii plastycznej Longevita stworzyła w 2022 roku ranking, według którego to właśnie syn króla został wybrany na najprzystojniejszego mężczyznę na świecie. Listę utworzono na podstawie wyszukiwań w przeglądarce Google. William wyprzedził m.in. Mike'a Tysona czy Jasona Stathama

Książę William odwiedził pub znanego aktora

Książę William nie pojawił się na mszy za ojca chrzestnego, Konstantyna II Greckiego, z "powodów osobistych", ale postanowił odwiedzić pub. Książę Walii rozmawiał tam z amerykańskim aktorem Robem McElhenneyem, który jest współwłaścicielem miejsca. Dzieli je z innym równie znanym aktorem Ryanem Reynoldsem. Pub The Turf znajduje się tuż obok stadionu walijskiego klubu piłkarskiego Wrexham AFC. William pił piwo i whisky, celebrując Dzień Świętego Dawida. 

BRITAIN-ROYALS/WILLIAMBRITAIN-ROYALS/WILLIAM Fot. REUTERS/Chris Jackson

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.