Księżna Kate i Meghan Markle się spotkają? Media donoszą o podwójnym koszmarze Middleton

Księżna Kate zniknęła ze świecznika. Oficjalnie ma to związek z operacją jamy brzusznej, której musiała się poddać. Żona księcia Williama nie była widziana publicznie już od ponad dwóch miesięcy. Pałac informował, że najwcześniej do pełnienia obowiązków wróci po Wielkanocy i jak się okazuje, po urlopie czeka ją trudny czas.

Księżna Kate ostatni raz była widziana publicznie w Boże Narodzenie. Od tamtej pory zniknęła, co ma związek z jej zdrowiem. 17 stycznia wydano komunikat, w którym poinformowano o planowanej operacji żony księcia Williama. Wiadomo, że ma za sobą zabieg jamy brzusznej, jednak nie podano więcej informacji. Niewiedza skłoniła fanów brytyjskiej rodziny królewskiej do spekulacji. Niektórzy są zdania, że Kate może spodziewać się dziecka i z tego powodu usunęła się w cień. Zresztą robiła tak, podczas każdej z ciąż. Jej powrót do pełnienia królewskich obowiązków planowany jest po Wielkanocy. Jak się jednak okazuje, zapowiada się dla niej ciężki czas. Stanie twarzą w twarz z osobami, z którymi nie do końca chce się spotkać. 

Zobacz wideo Joanna Horodyńska o stylu księżnej Kate. "Wzorowy". Ma jednak jedno "ale"

Trudny powrót księżnej Kate do pełnienia obowiązków. Media donoszą o podwójnym koszmarze 

Księżna Kate w czasie rekonwalescencji może liczyć na wsparcie męża i dzieci. Większość obowiązków przejął książę William, który stara się odciążyć żonę. Kate zgodnie z zaleceniami lekarzy ma się nie forsować i nie przemęczać, pozwalając, by rana pooperacyjna się zagoiła. Jednak wielkim krokami zbliża się czas jej powrotu do pełnienia obowiązków. Publicznie ma pokazać się już w kwietniu. 

Według "Los Angeles Times" oczekuje się, że książę Harry przyleci na nabożeństwo w katedrze św. Pawła z okazji 10. rocznicy organizacji igrzysk Invictus Games. Podczas ostatnich igrzysk towarzyszyła mu Meghan. Bardzo prawdopodobne, że i tym razem pojawi się u boku męża. Ostatni raz Meghan Markle była w Londynie, podczas pogrzebu królowej Elżbiety, który odbył się 19 września 2022 roku. Wówczas Meghan nie miała za wiele interakcji z księżną Kate, a media nie ustają w spekulacjach, że nie darzą się sympatią. Nie jest tajemnicą, że w przeszłości doszło między nimi do konfliktu przed ślubem Markle z Harrym. Wówczas Kate miała doprowadzić Meghan do płaczu, jednak brytyjskie media podały informację na odwrót, co była aktorka wyjaśniła w pamiętnej rozmowie u Oprah Winfrey. Harry ujawnił również kulisy konfliktu z bratem i jego żoną w swojej biografii "Spare". Tam donosił, że William i Kate mieli się obrazić na niego i jego żonę za to, że nie dostali od nich prezentu wielkanocnego. 

Bardzo prawdopodobne, że krótko po powrocie do obowiązków Kate będzie musiała stawić czoło Meghan. Jednak to nie jedyny problem żony księcia Williama. Za kilka tygodni na Netfliksie ma mieć premierę film o księciu Andrzeju i jego powiązaniach z Jeffreyem Epsteinem, który był wielokrotnie oskarżany o handel nieletnimi. Syn królowej Elżbiety uchodzi z "czarną owcę" rodziny królewskiej. Został oskarżony o wykorzystanie nieletnich, a skandalu nie przykryła nawet wielomilionowa ugoda z jedną z oskarżycielek. Na dodatek król Karol zmaga się z nowotworem. Wygląda na to, że Kate teraz może liczyć na odrobinę relaksu, ale wkrótce może się to zmienić. Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.