Kate Middleton w olśniewającej kreacji na Royal Variety Performance. Pokazała nowy kolor włosów

Kate Middleton po raz kolejny zachwyciła stylizacją. Na Royal Variety Performance wybrała nieoczywisty turkus, który doskonale podkreślił jej urodę. Uwagę zwracała także zmiana na włosach księżnej Walii.

Kate Middleton to z całą pewnością jedna z tych kobiet, którym bliska jest elegancja i nienaganne poczucie stylu. Małżonka księcia Williama często wybiera sprawdzone, lecz ograne na swój własny, wyjątkowy sposób rozwiązania. W jej stylizacjach nie ma miejsca na nudę i przeciętność. Podczas publicznych wystąpień często pojawia się zabawa formami i wyszukanymi dodatkami. Nie inaczej było i tym razem. Na Royal Variety Performance księżna Kate wybrała turkus. Świetnie współgrał on z nowym kolorem włosów.

Zobacz wideo Joanna Horodyńska oceniła styl księżnej Kate

Księżna Kate znów zachwyciła stylizacją. Wszystko było dopracowane do perfekcji

Kate Middleton pojawiła się na Royal Variety Performance w bardzo stylowym wydaniu. W czwartkowy wieczór księżna Walii po raz pierwszy od dwóch lat pokazała się na corocznej imprezie charytatywnej w Royal Albert Hall. Miała na sobie dopasowaną, turkusową suknię marki Safiyaa z dekoltem ozdobionym kryształami i rozciętymi rękawami sięgającymi do ziemi. Całość przypominała powłóczystą, ekstrawagancką pelerynę. Kate uzupełniła swoją stylizację kolczykami z perłami, misternie wykonaną bransoletką, błyszczącą kopertówką i butami, które nawiązywały kolorystycznie do całego looku.

Księżna Kate zachwyciła stylizacjąKsiężna Kate zachwyciła stylizacją Fot. Agencja Wyborcza.pl

Kate Middleton zmieniła kolor włosów. Postawiła na wyraźne przyciemnienie

Księżna Kate zwracała uwagę nie tylko dzięki doskonale dobranej kreacji, ale również za sprawą zmiany koloru włosów. Już na pierwszy rzut oka widać, że zostały one wyraźnie przyciemnione. Teraz całość jest znacznie bardziej jednolita i wygląda po prostu poważniej. Subtelne pojaśnienia dodawały Kate dziewczęcej delikatności, lecz zdaje się, że po prostu już się one jej znudziły. Klasyka wzięła górę. Nową koloryzację podkreśliło uczesanie w stylu glamour z ciężką, opadającą na twarz grzywką. Mocno zaznaczony przedziałek nadał twarzy doskonałych proporcji i optycznie ją wysmuklił. Patrząc na Kate Middleton trudno do czegokolwiek się przyczepić. Elegancja z nutą pikanterii to esencja jej niepowtarzalnego stylu. Nic więc dziwnego, że księżna Walii jest modową inspiracją dla wielu kobiet na całym świecie.

Księżna Kate zachwyciła stylizacjąKsiężna Kate zachwyciła stylizacją Fot. Agencja Wyborcza.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA