Nowe doniesienia o rozwodzie Lopez i Afflecka. "Jej serce jest złamane i ledwo je"

Nie milkną plotki o kryzysie w małżeństwie Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Portal In Touch Weekly przekazał nowe doniesienia. Z pewnością zasmucą one fanów "Bennifer".

Historia miłości Jennifer Lopez i Bena Afflecka jest dość skomplikowana. Celebryci poznali się lata temu na planie filmowym. Szybko się w sobie zakochali i podobno planowali nawet ślub. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu. Wiele osób dziwiło się więc, gdy w 2021 roku Lopez i Affleck ponownie zaczęli brylować na salonach. Tym razem postanowili zalegalizować swój związek i pobrali się w Las Vegas. Ostatnio pojawiają się doniesienia o rzekomym rozwodzie Lopez i Afflecka. Kolejne informacje nie są optymistyczne.

Zobacz wideo Katarzyna Bosacka szczerze o rozwodzie. Wspomniała o randkach

Jennifer Lopez i Ben Affleck nie są już razem? "Ledwo je"

Informator wyjawił dla portalu In Touch Weekly, że Jennifer Lopez ma bardzo przeżywać rzekomy kryzys w małżeństwie. "Jej serce jest złamane i ledwo je" - czytamy. Według informatora portalu piosenkarka miała błagać Bena o drugą szansę, ale on podobno przekreślił ich związek. "Jennifer Lopez miała napady krzyku i spanikowana wykonywała telefony w środku nocy do menadżerów kryzysowych, aby dowiedzieć się, jak publicznie poradzić sobie z tą sytuacją" - przekazał informator dla In Touch Weekly. Portal ustalił, że być może sprawa niedługo trafi do sądu. "Ze względu na dzieci będą starali się załatwić sprawę tak polubownie, jak to tylko możliwe. Mimo to nieprzyjemny obrót sprawy może nastąpić w każdej chwili, zwłaszcza gdy zaangażują się prawnicy" - czytamy. Chcecie zobaczyć wspólne zdjęcie Jennifer Lopez i Bena Afflecka sprzed lat? Znajdziecie je w galerii na górze strony.

 

Jennifer Lopez zapytana o rozwód. Tak zareagowała. Niezręcznie?

Niedawno Jennifer Lopez zaczęła promować film "Atlas", w którym występuje. Podczas konferencji z mediami jeden z dziennikarzy postanowił zapytać gwiazdę o jej małżeństwo z aktorem. - Czy twój rozwód z Benem Affleckiem to prawda? Te plotki? - powiedział. Jennifer Lopez zaśmiała się nerwowo i wtedy do dyskusji włączył się inny aktor. - Ok, nie zrobimy tego. Dziękujemy bardzo wam, naprawdę to doceniamy. Dziękuję - przekazał Simu Liu. Lopez chciała jednak zabrać głos i wbiła szpilę dziennikarzowi. - Wiesz lepiej - skwitowała. ZOBACZ TEŻ: Ben Affleck już tak nie wygląda. Aktor ma "nową twarz"? Ekspertka bez wątpliwości

Myślisz, że plotki o rozwodzie Lopez i Afflecka są prawdziwe?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.