Jennifer Lopez i Ben Affleck rozwodzą się? "Już się wyprowadził"

Nie milkną pogłoski o kryzysie w małżeństwie Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Na jaw wychodzą nowe doniesienia. Podobno celebryci mierzą się z dużymi problemami w związku.

Jennifer Lopez i Ben Affleck mają za sobą długą historię. Celebryci poznali się w 2001 roku i szybko między nimi zaiskrzyło. Planowali nawet ślub, który ostatecznie się nie odbył. Ben Affleck wyjawił w materiale dostępnym na Amazon Prime, że przyczyną jego rozstania z Lopez była "ogromna kontrola ich życia prywatnego". W 2021 roku wiele osób było w szoku, gdy celebryci ponownie zaczęli pojawiać się w swoim towarzystwie. Rok później Affleck oświadczył się Lopez i pobrali się w małej kapliczce w Las Vegas. Sielanka w małżeństwie celebrytów nie potrwała chyba jednak zbyt długo. Najnowsze doniesienia nie są optymistyczne.

Zobacz wideo Katarzyna Bosacka o rozwodzie i zmianach w domu. Opowiedziała także o randkach

Jennifer Lopez i Ben Affleck przechodzą kryzys? Informator nie ma wątpliwości. "Będą musieli sprzedać wymarzony dom"

Portal In Touch przekazał, że podobno w małżeństwie Jennifer Lopez i Bena Afflecka bardzo źle się dzieje. "Zmierzają do rozwodu i chociaż raz [Ben - przyp.red.] nie jest winien" - przekazał informator portalowi. Rzekomo aktor wyprowadził się już ze wspólnej rezydencji, którą celebryci jakiś czas temu zakupili. "Skupia się [Ben - przyp.red.] teraz na swojej pracy i dzieciach (...) Już się wyprowadził i prawdopodobnie będą musieli sprzedać wymarzony dom, którego szukali przez dwa lata. Nigdy nie przestaną się kochać, ale ona nie może go kontrolować, a on nie może jej zmienić. To nie mogło trwać wiecznie" - dodał informator. Podobno jedną z przyczyn rzekomego kryzysu w związku Lopez i Afflecka było inne spojrzenie na funkcjonowanie w mediach. Aktor miał unikać blasku fleszy, a piosenkarka wręcz przeciwnie. Chcecie zobaczyć wspólne zdjęcia Jennifer Lopez i Bena Afflecka? Zajrzyjcie do galerii na górze strony.

 

Jennifer Lopez stawała na ślubnym kobiercu cztery razy. "W moim życiu byli ludzie..."

Życie uczuciowe Jennifer Lopez było pełne zwrotów akcji. Piosenkarka wzięła ślub aż cztery razy. W dokumencie "The Greatest Love Story Never Told" gwiazda opowiedziała o nieudanych związkach. Zalała się łzami. - W moim życiu byli ludzie, którzy mówili "kocham cię", ale nie robili nic, co wpisywałoby się w taką deklarację. Czasem sytuacja staje się tak niekomfortowa i bolesna, że musimy znaleźć się na samym dnie, żeby powiedzieć: "Nie mogę tak dłużej". Poniewieranie kimś czy takie rozstawianie po kątach - mówiła. Lopez dodała, że temat poprzednich relacji jest dla niej wyjątkowo emocjonalny. - Byłam mężatką już cztery razy. Ludzie to pewnie oglądają i myślą: "Co jest z nią nie tak?" - mówiła. ZOBACZ TEŻ: Ben Affleck już tak nie wygląda. Aktor ma "nową twarz"? Ekspertka bez wątpliwości

Co sądzisz o Jennifer Lopez jako aktorce?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.