Lopez świętuje 16. urodziny bliźniąt. Ale się zmieniły! Impreza w Japonii, ale bez Afflecka

Jennifer Lopez zafundowała dzieciom niezwykłą imprezę z okazji 16. urodzin. Piosenkarka nie kryła podekscytowania atrakcjami, które przygotowała dla pociech.

Emme Muñiz i Max Muñiz, dzieci Jennifer Lopez skończyły 16 lat. Ojcem bliźniąt jest Marc Anthony. Aktor i piosenkarka pobrali się w 2004 roku. Niestety związek nie przetrwał próby czasu i w 2012 roku mężczyzna wniósł pozew o rozwód. Wyjątkowy czas 16. urodzin bliźnięta spędzały ze swoimi najbliższymi. Jennifer Lopez opublikowała nagranie, na którym widać, jakie atrakcje zafundowała dzieciom w Japonii. Więcej zdjęć z wycieczki Jennifer Lopez i jej dzieci znajdziesz w galerii na górze strony. 

Zobacz wideo Jennifer Lopez pokazała nagrania z mamą

Jennifer Lopez imprezuje z dziećmi w Japonii bez Bena Afflecka. Piosenkarka zadbała o każdy szczegół 

Urodzinowy wyjazd obejmował naprawdę wiele atrakcji. Nie brakowało w nim orientalnego jedzenia na mieście. Rodzinie udało się odwiedzić muzeum sztuki. Grupowo zrobili również zakupy w popularnym sklepie z Pokémonami. Odbyła się nawet ceremonia parzenia herbaty. Lopez nagrała, jak jej pociechy siłują się z moździerzami i tłuczkami w charakterystycznych kimonach. W pewnym momencie rodzina musiała zahaczyć również o miejsce z małymi świnkami, bo na jednym z kadrów widać, jak córka Lopez przytula do siebie kolorowe zwierzę. Pamiątkowe wideo pokazuje, że był to niezapomniany czas z bliskimi. Fani chwalili piosenkarkę za kreatywność, nazywając ją "najlepszą mamą na świecie". Znaleźli się jednak i tacy, którzy dopytywali o Bena Afflecka. Nieobecność aktora na nagraniu z pewnością wzbudzi podejrzenia obserwatorów. 

 

Jennifer Lopez i Marc Anthony. Co poszło nie tak? 

Siedem lat małżeństwa i rozwód. Kiedy para podała do mediów tę zaskakującą informację, zapewniała, że była to ich wspólna decyzja. Lopez i Anthony przyjaźnili się przez wiele lat. Para wróciła do siebie w 2004 roku, kiedy związek Bena i Jennifer dobiegł końca. Wzięli potajemny ślub, a chwilę później powitali na świecie swoje dzieci. Lopez często powtarzała, że jest szczęśliwa u boku męża. W pewnym momencie uczucie do Marca musiało przygasnąć. Przyczyn rozstania doszukiwano się w albumie, który piosenkarka opublikowała w 2011 roku. Jego tytuł brzmiał: "Love?". Fani zaczęli podejrzewać, że artystka po prostu przestała być pewna swojej miłości do męża. ZOBACZ TEŻ: Lopez bez makijażu to rzadki widok. A Kim Kardashian? Zdjęcia paparazzi zdradzają, jak wygląda sauté [ZDJĘCIA]

Jennifer Lopez, Marc AnthonyJennifer Lopez, Marc Anthony Jennifer Lopez świętuje 16. urodziny bliźniąt! Impreza w Japonii, ale bez Bena Afflecka. Fot. Creative Commons/ Flickr.com

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.