Lopez bez makijażu to rzadki widok. A Kim Kardashian? Zdjęcia paparazzi zdradzają, jak wygląda sauté [ZDJĘCIA]

Gwiazdy zazwyczaj stawiają się na perfekcyjny wizerunek i mocny makijaż, ale zdarza się że na ich drodze pojawiają się paparazzi. Niektóre celebrytki bez makijażu aż ciężko rozpoznać.

Światowe gwiazdy zazwyczaj starają się wyglądać perfekcyjnie. Przyzwyczailiśmy się do tego, że widzimy je w okazałych kreacjach i mocnych makijażach na czerwonych dywanach. Zdarza się jednak, że zostaną uwiecznieni przez paparazzi. Z tych zdjęć wynika, że wcale nie potrzebne są tony makijażu, żeby wyglądać olśniewająco. 

Zobacz wideo Celebrytki bez makijażu. Różnica jest spora

Kim Kardashian na Instagramie lansuje perfekcyjny wizerunek

Kim Kardashian rzadko publikuje na swoim Instagramie zdjęcia bez makijażu. To, co mogą dostrzec jej obserwatorzy to lansowanie perfekcyjnego wizerunku. Celebrytkę przyłapał fotograf, gdy wybierała się do jednej z klinik medycyny estetycznej. Trzeba przyznać, że w wersji sauté także jest zjawiskowa. 

Kim Kardashian bez makijażuKim Kardashian bez makijażu Kim Kardashian bez makijażu. Fot. ENAV, JOLA/EN

Goldie Hawn bez makijażu. Szeroko uśmiecha się do paparazzi

Goldie Hawn to jedna z ikon Hollywood. 78-letnia aktorka w przeszłości była zwolenniczką zabiegów medycyny estetycznej. Laureatka Oscara w ostatnich latach chętnie prezentuje się jednak bez makijażu w mediach społecznościowych. Gwiazda nie miała więc żadnych problemów z tym, że paparazzi zaczęli robić jej zdjęcia na jednej ze stacji benzynowych. Szeroko się do nich uśmiechała i była w doskonałym nastroju. Taką postawę szanujemy.

Goldie Hawn bez makijażuGoldie Hawn bez makijażu Goldie Hawn bez makijażu. Fot. LESE, BOAZ/EN

Jennifer Lopez bez grama makijażu. Taki widok to rzadkość

Jennifer Lopez od dawna udowadnia, że wiek to tylko liczba. 54-letnia latynoska gwiazda zazwyczaj używa jednak bardzo mocnego makijażu. Taki widok to rzeczywiście rzadkość. Paparazzi przyłapali piosenkarkę w jednym z hoteli. Gwieździe towarzyszył mąż, Ben Affleck.

Jennifer Lopez bez makijażuJennifer Lopez bez makijażu Jennifer Lopez bez makijażu. Fot. VARK/EN

Zendayę bez makijażu aż trudno rozpoznać

Zendaya to gwiazda młodego pokolenia. Aktorka zdobyła ogromną popularność po występach w serialu "Euforia" i filmie "Diuna". Prywatnie to partnerka Toma Hollanda. Na czerwonych dywanach celebrytka prezentuje się zazwyczaj w zjawiskowych kreacjach, wyszukanych fryzurach i mocnym makijażu. Widok Zendayi w wersji sauté zaskakuje. Tym bardziej, że gwiazda miała na sobie okulary, w których też nie pokazuje się zbyt często. Więcej zdjęć gwiazd bez makijażu znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Zendaya bez makijażuZendaya bez makijażu Zendaya bez makijażu. Fot. DAT / SplashNews.com/EN
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.