Britney Spears chciała dopiec J.Lo? Takie wyznanie o Benie Afflecku, a raptem post zniknął

Britney Spears wyznała, że przed laty całowała się z Benem Affleckiem. Wpis gwiazdy wywołał wiele kontrowersji. Szybko go usunęła.

Britney Spears podzieliła się w sieci informacjami na temat swojej relacji z Benem Affleckiem. Post szybko usunęła. Wygląda na to, że autorka bestsellerowej biografii "Kobieta, którą jestem" ma w zanadrzu jeszcze wiele rewelacji związanych ze światem show-biznesu.

Zobacz wideo Justyna Gradek mówi o traumach Britney Spears. Wspomniała o Justinie Timberlake'u

Britney Spears wyznała, że przed laty całowała się z Benem Affleckiem

Britney Spears udostępniła na Instagramie zdjęcie sprzed lat, na którym zapozowała u boku legendarnej autorki piosenek Diane Warren i Bena Afflecka. Najważniejszy był jednak podpis pod fotografią. Piosenkarka ujawniła sekret. "Fajne zdjęcie przedstawiające mnie, Bena Afflecka i Diane Warren wiele lat temu! To niesamowity aktor. Czy zapomniałam wspomnieć, że całowałam się z Benem tamtej nocy? Naprawdę zapomniałam… cho***a, to szaleństwo! Szkoda, że nie mogę opowiedzieć wam historii, która wydarzyła się wcześniej! Och, jestem plotkarką!" - napisała Britney Spears

Fani w szoku po wyznaniu Britney Spears. Na jedno zwracają uwagę

Fani szybko zareagowali na post, który wstawiła Britney Spears. Przede wszystkim podkreślano, że fotografia została wykonana w 1999 roku. Zarówno aktor, jak i piosenkarka byli wówczas w związku. Ben Affleck był związany z Gwyneth Paltrow, a Britney Spears już spotykała się z Justinem Timberlakiem. Wielu fanów spekulowało, że Jennifer Lopez, obecna żona Afflecka, mogła być wściekła po internetowym wyznaniu Britney. "J.Lo udusi Britney Spears po poście o całowaniu się z Benem Affleckiem" - napisał jeden z internautów na portalu X. 

Britney Spears szybko usunęła post z Benem Affleckiem

Britney Spears być może zorientowała się, że jej post może wywołać wiele kontrowersji. Zdjęcie szybko zniknęło z jej mediów społecznościowych. Redakcja "New York Post" próbowała kontaktować się z rzecznikami prasowymi piosenkarki i aktora o komentarz w sprawie, ale dziennikarze nie doczekali się żadnej odpowiedzi. Przypomnijmy, że Ben Affleck i Jennifer Lopez zaczęli się spotykać w 2002 roku. W listopadzie 2002 roku ogłoszono ich zaręczyny. Mieli pobrać się 12 września 2003 roku, ale kilka dni przed uroczystość została odwołana. Para zaczęła spotykać się ponownie w 2021 roku. 16 lipca 2022 roku wzięli ślub w Las Vegas. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.