Lopez i Affleck wzięli drugi ślub. Był fortepian, fajerwerki i... karetka. Mama aktora potrzebowała pomocy

Jennifer Lopez i Ben Affleck po raz drugi powiedzieli sobie tak. Media obiegły informacje o szczegółach wydarzenia. Zadbali o wszystko, ale mimo to nie obyło się bez wypadku.

Jennifer Lopez i Ben Affleck 19 sierpnia rozpoczęli huczne wesele. Podczas próbnego obiadu mieli okazję do spędzenia czasu w gronie najbliżej rodziny i przyjaciół. Teraz pojawiły się zdjęcia z przygotowań do drugiej ceremonii ślubnej. 

Zobacz wideo Tak wyglądała Jennifer Lopez na ślubie z Benem Affleckiem. "Prosto, ale elegancko"

Wiadomo jak została udekorowana posiadłość Bena Afflecka na wesela 

Media obiegły fotografie posiadłości, na terenie której odbywa się trzydniowe wesele Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Całość została zaaranżowana nad wodą, gdzie 20 lat temu aktor po raz pierwszy oświadczył się ukochanej. Sfotografowano między innymi duży biały namiot z aleją dla panny młodej. 

Uroczystość przygotowywał weeding planer Colin Cowie, który zadbał o każdy szczegół. Według TMZ Jennifer Lopez i Ben Affleck zaplanowali pokaz fajerwerków. Odbędzie się on najprawdopodobniej na barce, która znajduje się na samym środku wody. Ponadto goście będą mieli okazję bawić się do muzyki na żywo. Na posiadłości można bowiem dostrzec fortepian. 

Według E! na miejscu zgromadziło się około 100 gości, wśród których nie mogło zabraknąć między innymi Matta Damona czy Leah Remini. Z udziału w uroczystości zrezygnowała jednak była żona Bena Afflecka Jennifer Garner. Uczestnicy zatrzymali się w najlepszych okolicznych hotelach, które zarezerwowali młodzi. 

Na weselu Jennifer Lopez i Bena Afflecka doszło do wypadku

Okazuje się, że wesele celebrytów nie mogło się obyć bez niespodzianek. W mediach pojawiły się zdjęcia, na których można było dostrzec karetkę pogotowia zbliżającą się do posiadłości Bena Afflecka. Miała ją zamówić matka aktora, która rozcięła sobie nogę podczas imprezy. Lekarze spędzili na miejscu 20 minut, a następnie przetransportowali Christopher Anne Boldt do szpitala. Tam założono jej szwy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.