Pierwszy mąż Jennifer Lopez nie wierzy w miłość z Benem Affleckiem. Jemu obiecywała to samo

Informacja o niespodziewanym ślubie Jennifer Lopez i Bena Afflecka rozgrzała media na całym świecie. Choć historia ich uczucia jest wyjątkowa, nie wszyscy wróżą szczęśliwe zakończenie. O ponury komentarz pokusił się pierwszy mąż gwiazdy Ojani Noa.

Sprawy sercowe w przypadku Jennifer Lopez od zawsze były dość skomplikowane. Artystka, która od dwóch tygodni po raz czwarty jest zamężna, była zaręczona sześć razy. Choć mnóstwo fanów na całym świecie trzyma kciuki za jej związek z Benem Affleckiem, nie każdy tak optymistycznie spogląda na relację gwiazdorskiej pary. Były mąż wokalistki twierdzi, że choć życzy im jak najlepiej, nie wierzy, że uczucie przetrwa.

Zobacz wideo Tak wyglądała Jennifer Lopez na ślubie z Benem Affleckiem. "Prosto, ale elegancko"

Pierwszy mąż Jennifer Lopez skomentował jej małżeństwo z Benem Affleckiem

Informacja o ślubie Jennifer Lopez i Bena Afflecka, którzy pobrali się w Las Vegas niemal 20 lat po odwołaniu pierwszego, dla wielu brzmi jak zwieńczenie romantycznej historii. Jedna z największych gwiazd muzyki pop ma za sobą trzy nieudane małżeństwa i - jak twierdzi - z obecnym mężem chce być do końca życia.

Irena Kamińska-Radomska; Ben AffleckIrena Kamińska-Radomska krytykuje Bena Afflecka. Chodzi o gest aktora. "Lekceważący"

W zapewnienia o dozgonnej miłości artystki nie wierzy jej pierwszy mąż Ojani Noa. Kubański aktor, model i trener personalny poślubił Jennifer Lopez w 1997 roku, lecz ich małżeństwo przetrwało jedynie rok. Jak podaje "Daily Mail", on również miał niegdyś usłyszeć, że będzie "na zawsze".

Życzę jej i Benowi wszystkiego najlepszego, ale nie jestem przekonany, że to będzie trwałe. Jen uwielbia być zakochana, ale była zaręczona sześć razy. Ben jest mężem numer cztery. Ja byłem mężem numer jeden, a ona powiedziała mi, że jestem miłością jej życia. Kiedy leżeliśmy w łóżku w noc poślubną, powiedziała, że będziemy razem na zawsze.

W dalszej części wypowiedzi dał do zrozumienia, że ciężko mu sobie wyobrazić stały związek byłej żony z jakimkolwiek mężczyzną:

Myślę, że Jennifer jest kimś, kto wyjdzie za mąż siedem lub osiem razy. Nie widzę tego, aby miała kiedykolwiek ustatkować się z jedną osobą. Jest skoncentrowana na ciągłym rozwoju w życiu zawodowym, dlatego ma już za sobą trzy dekady kariery. Ale to samo tyczy się jej życia prywatnego, nie lubi stać w miejscu.

Jennifer Lopez i Ben Affleck w ParyżuAffleck rozkleił się podczas miesiąca miodowego. Chlipał na ramieniu Lopez

Myślicie, że jego przepowiednie się sprawdzą?

Więcej o: