Ben Affleck zaprosił Jennifer Garner na drugi ślub z Jennifer Lopez. Aktorka się nie pojawi. Znamy powód

Ben Affleck pozostaje w dobrych relacjach z Jennifer Garner, dlatego zdecydował się zaprosić ją na drugi ślub i wesele. Aktorka nie pojawi się ze względu na pracę, ale już złożyła im życzenia.

Jennifer Lopez i Ben Affleck w lipcu tego roku wzięli potajemny ślub w Las Vegas. Po kilkutygodniowej przerwie, podczas której wypełniali obowiązki zawodowe, świeżo upieczeni małżonkowie będą mieli okazję hucznie świętować łączące ich uczucie podczas drugiej ceremonii. Ostatnio zagraniczne media ujawniły, kto pojawił się na liście gości wesela. Zabraknie byłej żony.

Zobacz wideo Pielęgnacyjny rytuał Jennifer Lopez, który odejmuje lat. Zajmuje mniej niż 5 minut

Była żona Bena Afflecka nie pojawi się na weselu 

Według Mirror, Jennifer Garner jakiś czas temu otrzymała zaproszenie od ex małżonka na drugi ślub. Ben Affleck i aktorka tworzyli małżeństwo przez 13 lat i doczekali się trójki dzieci. Ze względu na to producent filmowy zawsze będzie ją uważał za część rodziny i liczył, że wraz z pociechami potowarzyszy mu w tym szczególnym dniu.

Ben zawsze będzie uważał Jennifer za rodzinę, więc oczywiście rozszerzył zaproszenie. Dodatkowo Jennifer i Jen stały się bliższe, więc J.Lo w pełni popierała zaproszenie matki dzieci Afflecka - podaje informator Mirror.

Niestety ze względu za napięty grafik Jennifer Garnier nie będzie mogła się pojawić na weselu Bena Afflecka i Jennifer Lopez. Obecnie aktorka pracuje nad pewnym projektem w Teksasie, który pochłania jej mnóstwo czasu.

Jennifer Garner ciężko pracuje przy projekcie w Teksasie i nie będzie uczestniczyć w uroczystości ślubnej - czytamy.

Według tabloidu dzieci z poprzedniego małżeństwa Bena Afflecka są podekscytowane nadchodzącym wydarzeniem i uwielbiają macochę. Sama Jennifer Garner życzy byłemu mężowi i Jennifer Lopez wszystkiego, co najlepsze.

Chociaż nie będzie tam, Jennifer życzyła Benowi i J.Lo "wszystkiego najlepszego" i wie, że będzie to "piękne wydarzenie" - dodaje informator.

Trzydniowe wesele rozpocznie się już 19 sierpnia próbnym obiadem. Następnego dnia goście będą towarzyszyć parze podczas drugiej ceremonii zaślubin. W niedzielę ma się odbyć grill i piknik w prywatnej posiadłości Bena Afflecka w Riceboro w stanie Georgia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.