Jennifer Lopez i Ben Affleck wzięli ślub! Pobrali się w Las Vegas w tajemnicy

Z pewnością fani Jennifer Lopez i Bena Afflecka nie spodziewali się takiego obrotu spraw. Jak donosi TMZ, para stanęła na ślubnym kobiercu 16.07 w Las Vegas. Ceremonia miała prywatny charakter.

Ślubny sezon trwa w najlepsze. W polskim show-biznesie nie brakuje par, które w letnich miesiącach przysięgły sobie miłość do końca życia. Wygląda na to, że za oceanem po ślubie Britney Spears, odbył się kolejny ślub dekady, tym razem w tajemnicy przed mediami. Jak podało TMZ, Jennifer Lopez i Ben Affleck pobrali się w Las Vegas. Co z suknią panny młodej? 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najdroższe suknie ślubne gwiazd, które przeszły do historii. One nie oszczędzały na kreacjach do ołtarza

Zobacz wideo Koleżanka Jennifer Lopez i Bena Afflecka pokazała ich pierwsze wspólne zdjęcie w sieci

Jennifer Lopez i Ben Affleck pobrali się! Sekretny ślub odbył się w Las Vegas 

Historia miłości Jennifer Lopez i Bena Afflecka z pewnością zalicza się do najbardziej zaskakujących romansów show-biznesu. Kiedyś tworzyli jedną z najgorętszych par, jednak się rozstali. Zaręczyli się pod koniec 2002 roku, a dwa lata później poinformowali o rozstaniu. Ich drogi skrzyżowały się po 20 latach. Dali sobie kolejną szansę i wygląda na to, że w ich przypadku sprawdziło się powiedzenie "stara miłość nie rdzewieje". Od zaręczyn do ślubu minęły trzy miesiące

Jeszcze niedawno gwiazda koncertowała w Chicago, gdzie nie uchroniła się od wpadki. Znalazła jednak czas, by zaplanować sekretny ślub z aktorem. Para była tak dyskretna, że utrzymali datę i miejsce ceremonii w tajemnicy. Uzyskali akt małżeństwa w hrabstwie Clark, w Las Vegas. Informacja o zmianie statusu ich związku wypłynęła za sprawą osoby z bliskiego otoczenia "Bennifer", która skontaktowała się z TMZ. 

Na ten moment nie podano więcej szczegółów na temat samej ceremonii, sukni ślubnej panny młodej, czy listy gości. 

Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie pogratulować młodej parze. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.