Britney Spears już po ślubie. Pierwszy mąż się włamał i chciał zniszczyć wesele. Są nagrania

Przygotowania do ślubu Britney Spears, który odbył się 9 czerwca w jej posiadłości, zostały zakłócone przez pierwszego męża piosenkarki, Jasona Alexandra. Interweniowała policja, a były mąż został aresztowany.

Bądź na bieżąco. Więcej o gwiazdach z Polski i świata przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Od kilku tygodni trwały przygotowania do ślubu Britney Spears i Sama Asghariego, który odbył się w nocy z czwartku na piątek polskiego czasu. Ceremonia miała miejsce w posiadłości piosenkarki. Przygotowania do wielkiego dnia zostały zakłócone przez byłego męża gwiazdy Jasona Alexandra. Mężczyzna w czwartek wtargnął na prywatny teren, krzycząc - "Ona jest moją żoną". Całe zdarzenie transmitował na Instagramie.

Zobacz wideo Britney Spears piję szampana z narzeczonym

Były mąż Britney Spears chciał zepsuć jej ślub: Ona jest moją żoną!

Jak donosi portal TMZ, mężczyzna pojawił się pod posiadłością artystki, gdzie tłumaczył ochroniarzom, że była żona zaprosiła go na wesele. Na Instagramie rozpoczął transmisję na żywo. Widzowie mogli więc zobaczyć, jak wtargnął na teren willi Spears i próbował ją znaleźć, wykrzykując jej imię. Alexander powtarzał przez cały czas:

To moja pierwsza żona, moja jedyna żona. Jestem jej pierwszym mężem. Jestem tutaj, aby przerwać ślub.

Na szczęście szybko został zatrzymany przez ochronę. Na miejscu pojawiła się policja i Jason Alexander został aresztowany.

Jason Alexander został zakuty w kajdanki i aresztowany. Dziękuję służbom za szybką reakcję i dobrą robotę - mówi prawnik Mathew Rosengart w rozmowie z Page Six.

Całą transmisję na żywo możecie obejrzeć poniżej.

 

Britney Spears i Jason Aleksander pobrali się w styczniu 2004 roku w Las Vegas i rozstali się zaledwie 55 godzin później. Były mąż publicznie wspierał piosenkarkę podczas ruchu #FreeBritney. W sierpniu 2020 roku wziął udział w wiecu przed sądem w Los Angeles i powiedział portalowi TMZ, że on i Britney byli ostatnio w kontakcie. Mężczyzna już wcześniej miał problemy z prawem. Brał udział w zamieszkach pod Kapitolem. Reprezentant piosenkarki skomentował sprawę.

Zrobię wszystko, aby pan Alexander przekonał się o mocy prawa w jego pełnym wymiarze.
 

Jak donoszą zagraniczne media, zamieszanie nie wpłynęło na wieczorny przebieg ceremonii. Britney Spears i Sam Asghari pobrali się wczoraj w Los Angeles.

Gratulujemy i życzymy spokoju i szczęścia. 

Więcej o: