Bella Hadid w naturalnej odsłonie chwali się nową fryzurą. Postawiła na grzywkę. "Bogini"

Bella Hadid znów eksperymentowała z włosami i tym razem pochwaliła się grzywką. To modne cięcie, dzięki któremu modelka wygląda fenomenalnie.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Bella Hadid jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych modelek na świecie. Pracowała dla największych domów mody, a determinacja i ciężka praca pomogły jej w osiągnięciu sukcesu. Modeling często wiąże się z wyzwaniami i zmianami w wyglądzie, o czym zdążyła się już nie raz przekonać. 

Joanna Krupa Hanna Zborowska NevesKrupa prowadzała córkę na smyczy, a Zborowska-Neves swoją ugryzła

Bella Hadid wielokrotnie eksperymentowała z fryzurami. Mogliśmy ją zobaczyć w ciemnych odcieniach brązu, jasnym blondzie czy fantazyjnych cięciach. Teraz ponownie zaskoczyła.

Bella Hadid nowej odsłonie z grzywką w stylu lat 70.

Modelka podzieliła się nowym zdjęciem w naturalnej odsłonie. Na tle plaży zapozowała całkowicie bez makijażu w zwiewnej sukni, jednak uwagę przykuwa coś innego. Bella Hadid znów postawiła na metamorfozę i wygląda na to, że przynajmniej w najbliższym czasie będziemy mogli ją oglądać z grzywką.

Bella HadidBella Hadid Instagram @bellahadid

Nowy look przypadł do gustu fanom i bliskim modelki. W komentarzach posypała się masa komplementów.

Anielska bogini słodkości.
Przepięknie.
Dosłownie najpiękniejszy człowiek na świecie - czytamy w komentarzach.

Fryzura Belli Hadid z pewnością nie była przypadkowym wyborem. Na przestrzeni ostatnich lat możemy zauważyć, że do trendów wracają lata 60. i 70. Właśnie w tamtym okresie były popularne grzywki w delikatnym nieładzie.

Więcej nowych zdjęć modelki znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Bella Hadid, Kendall JennerBella Hadid żałuje, że założyła tak odważną sukienkę. Kultowe stylizacje z Cannes

Bella Hadid przebyła ciężką drogę do sukcesu

Zanim Bella i Gigi Hadid stały się światowej sławy modelkami musiały się zmierzyć z surowymi zasadami matki. Yolanda Hadid stosowała restrykcyjne diety. Zapewniają jednak, że ta zawsze była dla nich niezastąpionym źródłem motywacji i wsparcia.

Więcej o: