Jennifer Lopez zaręczyła się z Benem Affleckiem! Pierścionek? Gigantyczny. Kolor? "Szczęśliwy"

W ich przypadku porzekadło "stara miłość nie rdzewieje", jak najbardziej się sprawdziło. Jennifer Lopez i Ben Affleck udowodnili to niedawnymi zaręczynami. Para kolejny raz rozpoczyna wspólny, miłosny rozdział. Poruszona aktorka wrzuciła na Instagram wpis, który mówi wszystko.

Więcej aktualnych informacji o słynnych gwiazdach światowego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl.

Jennifer Lopez ewidentnie służy nowa, a właściwie stara miłość, do której wróciła po latach. Piosenkarka zdecydowała się ułożyć sobie życie jeszcze raz z Benem Affleckiem, z którym rozstała się w 2004 roku. Okazuje się, że po latach podjęli ważny krok w kierunku wspólnej przyszłości. Aktor oświadczył się, a J. Lo powiedziała "tak". Piosenkarka pochwaliła się na Instagramie okazałym pierścionkiem ze szlachetnym kamieniem oraz potwierdziła wiadomość o zaręczynach w swoim biuletynie "On the J.Lo". 

Zobacz wideo Jennifer Lopez w naturalnej wersji. Tak wygląda bez makijażu!

Wojciech Szczęsny, Marina Łuczenko-Szczęsna, Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław MajdanJedni pobrali się w Grecji, inni we Włoszech. Warszawskie śluby też robiły wrażenie

Jennifer Lopez pozuje z okazałym pierścionkiem. Piosenkarka przyjęła oświadczyny Bena Afflecka

W mediach wielokrotnie pojawiały się plotki o tym, że piosenkarka i aktor wrócili do siebie. Przez lata te doniesienia były fałszywe. Dopiero w lipcu 2021 roku świat obiegła informacja, że Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu zaczęli się ze sobą spotykać. Sami zainteresowani później potwierdzili doniesienia mediów. Teraz zbliża się dla zakochanych wyjątkowy czas, ponieważ się zaręczyli. Jennifer Lopez z tej okazji podzieliła się wzruszającym filmikiem w mediach społecznościowych:

 

Szczęśliwa narzeczona pokazała zdjęcie pięknego pierścionka z zielonym kamieniem. W jednym z filmików poruszona opowiedziała, ile dla niej znaczy:

Zawsze mówię, że kolor zielony jest moim szczęśliwym kolorem. [...] Zdałam sobie sprawę, że jest wiele momentów w moim życiu, w których wydarzyły się niesamowite rzeczy, kiedy miałam na sobie kolor zielony - podkreśliła J. Lo.

Jennifer LopezJennifer Lopez Instagram / @jlo screen

Myślicie, że ich uczucie tym razem przetrwa?

Więcej o: