Jennifer Lopez i Ben Affleck szykują się do wesela. Wyciekły szczegóły i lista gości

Miesiąc temu Jennifer Lopez i Ben Affleck wzięli długo wyczekiwany ślub. Lada dzień odbędzie się huczne wesele. Zagraniczne media podają szczegóły.

Jennifer Lopez i Ben Affleck po raz pierwszy zaręczyli się w 2002 roku, jednak ich miłość nie przetrwała. Dwa lata później para poinformowali o rozstaniu, a oni próbowali sobie ułożyć życie u boku innych partnerów. Po niemal 20 latach aktor i piosenkarka dali sobie kolejną szansę. Potajemna ceremonia odbyła się w lipcu tego roku w Las Vegas.Para natychmiast wybrała się w podróż poślubną, podczas której nie rozstawali się nawet na krok. Ze względu na zobowiązania zawodowe tuż po powrocie musieli się rozstać na jakiś czas. Przerwa z pewnością pozwoliła im za sobą zatęsknić i umocnić uczucie. Wielkimi krokami zbliża się ich wesele.

Zobacz wideo Tak wyglądała Jennifer Lopez na ślubie z Benem Affleckiem. "Prosto, ale elegancko"

Znamy szczegóły wesela Jennifer Lopez i Bena Afflecka 

W mediach pojawiły się informacje o tym, że Jennifer Lopez i Ben Affleck są w trakcie przygotowań do hucznego wesela. Jak podaje TMZ, przyjęcie odbędzie się na terenie posiadłości aktora w Riseboro w stanie Georgia, a jego organizacji podjął się wedding planner Colin Cowie, który aranżował imprezy dla największych gwiazd. Cena jego usługi może sięgać nawet 25 milionów dolarów.

Znana jest lista gości na weselu Bena Afllecka i Jennifer Lopez

Wydarzenie rozpocznie się w najbliższy piątek 19 sierpnia od próbnej kolacji. Następnego dnia goście zgromadzą się na drugiej ceremonii zaślubin pary. Z kolei w niedziele ma się odbyć grill i piknik. Według Page Six Jennifer Lopez i Benowi Affleckowi będą towarzyszyć najbliżsi znajomi oraz rodzina. Na liście gości znaleźli się między innymi Matt Damon, Drea de Matteo czy brat pana młodego Casey Affleck. Według informatora tabloidu Ben Affleck chciałby całkowicie poświęcić ten dzień swojej ukochanej.  Zależy mu, aby znalazła się w centrum uwagi.

Wszystko będzie się kręciło wokół JLo. Ben chce, żeby w ich wielkim dniu cała uwaga była skupiona na niej - twierdzi źródło Page Six.

Serwis podaje, że Jennifer Lopez po raz drugi pokaże się w sukni projektu Ralpha Laurena. Więcej szczegółów zdradzi sama panna młoda, a zdjęcia z wesela mają pojawić się w "Vogue'u", który udokumentuje wydarzenie.  

Więcej o:
Copyright © Agora SA