Jennifer Lopez i Ben Affleck w podróży poślubnej w Paryżu. Nie mogli oderwać od siebie rąk

16 lipca 2022 roku Jennifer Lopez i Ben Affleck wzięli sekretny ślub w Las Vegas. Wokalistka przyjęła nazwisko męża. Po skromnej ceremonii udali się na miesiąc miodowy. Jako pierwszy kierunek obrali miasto miłości, czyli Paryż. Zachowywali się tak, jakby poza sobą nie widzieli świata.

Historia miłosna Jennifer Lopez i Bena Afflecka jest gotowym scenariuszem na hollywoodzką komedię romantyczną. Po zerwanych zaręczynach w 2004 roku, ich drogi skrzyżowały się po 20 latach, a uczucie narodziło na nowo. Zakochani dali sobie jeszcze jedną szansę na związek i długo nie zwlekali ze ślubem. Teraz są już małżeństwem i wybrali się w podróż poślubną. W Paryżu fotoreporterzy nie odstępowali ich na krok, a oni nie szczędzili wobec siebie czułości. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ślubne wpadki gwiazd. Karolina Pisarek niechcący pokazała pośladki, a welon Ewy Wojtasik utknął pod obcasem

Zobacz wideo Tak wyglądała Jennifer Lopez na ślubie z Benem Affleckiem. "Prosto, ale elegancko"

Jennifer Lopez i Ben Affleck w podróży poślubnej. Nie mogli oderwać od siebie rąk

Jennifer Lopez w końcu odnalazła szczęście u boku Bena Afflecka. Aktor jest jej czwartym mężem, jednak - jak twierdzą osoby z ich otoczenia - od początku byli sobie pisani. "People" donosi, że zakochani zaraz po sformalizowaniu związku małżeńskiego wsiedli w prywatny samolot i wybrali się do Paryża. 

W mieście miłości zostali zauważeni przez fotoreporterów podczas romantycznego spaceru w pobliżu Pałacu Elizejskiego. Siedzieli na jednej z ławek i nie szczędzili wobec siebie czułości, publicznie się całując. Aktor w dłoni trzymał również profesjonalny aparat fotograficzny, którym robił zdjęcia żonie. 

Jennifer tego dnia miała na sobie elegancką sukienkę w kwiaty, spiętą paskiem w talii. Do całości dobrała białe japonki i czerwoną torebkę Hermés Birkin. Ben założył niebieską koszulę i granatowe spodnie. Z uwielbieniem spoglądali sobie w oczy i sprawiali wrażenie naprawdę zakochanych i szczęśliwych. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.