Małgorzata Rozenek zmieniła uczesanie. Wygląda jak J.Lo na ślubie - bosko!

Małgorzata Rozenek nie zwalnia tempa i realizuje kolejne projekty. Tym razem wzięła udział w nagraniach podcastu. My patrzymy jednak na jej fryzurę. Bardzo podobnie ułożone włosy nosi często Jennifer Lopez.

Małgorzata Rozenek regularnie dzieli się z fanami informacjami o sobie. Chętnie pokazuje zarówno życie codzienne, jak i kulisy pracy. W opublikowanej na Instagramie relacji pochwaliła się, że uczestniczyła w nagraniach podcastu. Zobaczcie, jaką stylizację wybrała specjalnie na tę okazję. Jak ułożyła włosy?

Doda, Małgorzata RozenekKidman jest na diecie jajecznej. A Doda? Tak gwiazdy utrzymują szczupłe sylwetki

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek odsłoniła szyję i wystraszyła fanów

Małgorzata Rozenek wygląda jak Jennifer Lopez. Postawiła na taką samą fryzurę

Małgorzata Rozenek miała na sobie błękitną koszulę, do której dobrała jeansowe spodnie w bardzo podobnym odcieniu. Zestaw w stonowanych kolorach przełamała neonowymi szpilkami. Jednak tym, co zwróciło naszą uwagę, była jej fryzura. Długie blond włosy zaczesała do tyłu, część z nich spięła w wysoki kucyk, a reszta pasm opadała jej na ramiona. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii u góry strony.  

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek Screen: Instagram/@m_rozenek

Co ciekawe, jest to bardzo charakterystyczne uczesanie do tego, jakie często możemy zobaczyć u Jennifer Lopez. Piosenkarka nosi tak ułożone włosy zarówno na co dzień, jak i na czerwonym dywanie.

Jennifer LopezJennifer Lopez Instagram/@jlo

Na podobną fryzurę postawiła również podczas ślubu z Benem Affleckiem. Jej fryzjer opublikował na TikToku nagranie, na którym wokalistka zaprezentowała, jak wyglądała tego dnia.

Najgorsza fryzura Małgorzaty Rozenek 

Małgorzata Rozenek raczej nie eksperymentuje z włosami i od lat nosi długie blond włosy. Zazwyczaj na czerwonym dywanie pozostawia jej rozpuszczone. W 2016 roku na bal Fundacji TVN zdecydowała się jednak na coś innego i upięła je jednak w kokardę. Niestety, w tym wydaniu nie prezentowała się najlepiej.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek KAPiF

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek rozzłościła fanki. Zareagowała na uwagi: Idę zemdleć w kąciku

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl  

Więcej o: