W mediach nie przestaje być głośno o wielkim finale 17. edycji "Tańca z gwiazdami". Kryształową Kulę zdobył Mikołaj "Bagi" Bagiński, co wywołało burzę komentarzy. Wiele osób stwierdziło, że influencer wygrał przez swoją popularność w mediach społecznościowych, a nie umiejętności na parkiecie. To jednak niejedyna afera. W centrum uwagi byli również Agnieszka Kaczorowska i Marcin Rogacewicz, którzy niechętnie integrowali się z innymi. Teraz Bagi zdradził nieco więcej zza kulis.
Mikołaj "Bagi" Bagiński aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie zyskał ogromną popularność. Na jego kanale na YouTube pojawił się vlog z przygotowań do odcinka finałowego "Tańca z gwiazdami" i samego wydarzenia. Influencer zdradził kilka sekretów. Nie gryzł się w język, gdy mówił o Agnieszce Kaczorowskiej i Marcinie Rogacewiczu. Podkreślił, że para nie chciała rozmawiać z innymi. - Ja wam powiem tak, ja jako taka osoba, która jest najmłodsza stąd, myślę, że mam prawo po prostu trochę wam zrelacjonować, co tutaj się dzieje. I trochę mieć luz, co i kto o mnie powie. Więc, za mną Aga i Marcin. Ja ich bardzo lubię, ale oni nie gadają z innymi tutaj po prostu - wyznał.
Jak wiemy, Mikołaj "Bagi" Bagiński wygrał "Taniec z gwiazdami". Influencer obiecał, że czek na 200 tysięcy złotych trafi do organizacji charytatywnej zajmującej się pomocom dla osób z zespołem Downa. Jak się okazało, przekazał już pieniądze, co pokazał na filmiku opublikowanym na Instagramie 20 listopada. Wygrana trafiła do stowarzyszenia Bardziej Kochani. "Przekazane! Stowarzyszenie Bardziej Kochani wspiera zarówno osoby z zespołem Downa, ale też ich opiekunów. Działamy z Bardziej Kochanymi od dawna, dlatego wybór miejsca, gdzie przeleje pieniądze, był dla mnie oczywisty. Wszystkie projekty stowarzyszenia możecie sprawdzić na ich stronie" - przekazał Bagi. Na koniec podziękował fanom. "Dzięki, że wspólnie możemy robić takie akcje" - skwitował. ZOBACZ TEŻ: Bagi dosadnie odpowiada na krytykę. Dwa dni po finale pokazał, co robi z Kryształową Kulą
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Ekspert wybrał najlepsze stylizacje Balu Fundacji TVN. "Efekt godny gwiazdy Hollywood"
W sieci zawrzało po finale "Afryka Express". Ewa Gawryluk zabrała głos
Miała być "10 lat młodsza w 10 dni". Efekt metamorfozy zadziwił nawet prowadzącą
Kuba Sienkiewicz ma sześcioro dzieci z trzech związków. Najmłodsze też już robi karierę
Gwiazdy na Balu Fundacji TVN. Wojciechowska zachwyciła, Rozenek z okazałym dodatkiem
Swift wyda milion dolarów na aranżację ogrodu przed ślubem. Ujawniono, jaki ma pomysł
Joanna Opozda wyjawiła, ile obecnie waży. "Tyle przy 172 cm wzrostu"
W "Rolnik szuka żony" ogrom emocji. Uczucia zostały wystawione na próbę
To rzuca nowe światło na relację Zillmann i Lesar. Narzeczony tancerki był świadkiem ich czułości