Co się dzieje z twarzą Nicole Scherzinger?! Kiedyś była prześliczną kobietą, ale stała się ofiarą medycyny estetycznej

Nicole Scherzinger była naturalnie piękną kobietą. Piosenkarka mimo to postanowiła skorzystać z możliwości, jakie oferują gabinety medycyny estetycznej i przekroczyła granicę pomiędzy tym, co ładne i tym, co sztuczne.

Fani podziwiali zarówno talent wokalny, jak i niezwykłą urodę Nicole Scherzinger. Pochodząca z Honolulu na Hawajach piosenkarka, zachwycała nienaganną sylwetką i pięknymi rysami twarzy. Kilka lat temu zaczęła korzystać z zabiegów medycyny estetycznej. Zmieniła się diametralnie. Sami zobaczcie.

Jennifer Lopez Heidi KlumMają 50 lat. Steczkowska, Lopez, Klum czerpią z życia

Zobacz wideo Jakie operacje plastyczne miała Sylwia Bomba? "To jest niesamowite"

Nicole Scherzinger pokochała zabiegi medycyny estetycznej. Jej twarz wygląda dziś zupełnie inaczej

Świat usłyszał o Nicole Scherzinger w 2003 roku. Wówczas 25-letnia piosenkarka dołączyła do grupy "Pussycat Dolls", która za sprawą hitów takich jak "Don't cha" czy "Buttons" szybko osiągnęła międzynarodowy sukces. Piosenki pięcioosobowego girlsbandu nucili fani z całego świata, a miłośnicy tańca z chęcią uczyli się choreografii z teledysków. Na początku kariery Nicole Scherzinger zachwycała naturalnymi rysami twarzy. 

Nicole ScherzingerNicole Scherzinger YouTube/@The Pussycat Dolls

Zespół rozpadł się w 2009 roku, a Scherzinger rozpoczęła karierę solową. W 2011 roku wydała album "Killer Love", który promowany był przez piosenki: "Poison", "Don't Hold Your Breath", "Right There". Niestety każdy kolejny krążek okazywała się klapą i piosenkarka nie osiągnęła takiego sukcesu, jak z grupą "Pussycat Dolls". Rok po rozpadzie zespołu wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami", a następnie pojawiła się w roli jurorki w programie "The X Factor". To właśnie wtedy zaczęły być zauważalne zmiany w jej wyglądzie. 

Nicole ScherzingerNicole Scherzinger Screen: YouTube/@Nicole Scherzinger TV

W kolejnych latach rysy twarzy piosenkarki zaczęły się zmieniać. Nicole Scherzinger nie przyznaje się jednak do operacji plastycznych ani żadnych zabiegów. Podkreśla, że wszystko zawdzięcza naturze. Fani nie do końca wierzą w jej zapewnienia. Trudno im się dziwić. Wystarczy spojrzeć na usta wokalistki, które są znacznie większe niż wcześniej. 

Nicole ScherzingerNicole Scherzinger Instagram, YouTube/@nicolescherzinger, @The Pussycat Dolls

W rozmowie z portalem celebsnow.co.uk chirurg, który skomentował wygląd gwiazdy, zauważył, że wstrzyknięto artystce w usta zbyt dużo kwasu, a policzki są wypełnione w taki sposób, że wyglądają bardzo nienaturalnie. Najnowsze zdjęcia piosenkarki nie pozostawiają złudzeń. Nicole Scherzinger pokochała zabiegi medycyny estetycznej. Niektórzy fani śmią twierdzić, że chyba przestała to kontrolować. 

5Nicole Scherzinger wychodzi z restauracji z kole?ank?5Nicole Scherzinger wychodzi z restauracji z kole?ank? NGRE - EAST NEWS pobrane 06.08.2022

Więcej zdjęć Nicole Scherzinger znajdziecie w przygotowanej u góry strony galerii.

Więcej o: