Co się dzieje z twarzą Nicole Scherzinger?! Kiedyś była prześliczną kobietą, ale stała się ofiarą medycyny estetycznej

Nicole Scherzinger była naturalnie piękną kobietą. Piosenkarka mimo to postanowiła skorzystać z możliwości, jakie oferują gabinety medycyny estetycznej i przekroczyła granicę pomiędzy tym, co ładne i tym, co sztuczne.

Fani podziwiali zarówno talent wokalny, jak i niezwykłą urodę Nicole Scherzinger. Pochodząca z Honolulu na Hawajach piosenkarka, zachwycała nienaganną sylwetką i pięknymi rysami twarzy. Kilka lat temu zaczęła korzystać z zabiegów medycyny estetycznej. Zmieniła się diametralnie. Sami zobaczcie.

Zobacz wideo Jakie operacje plastyczne miała Sylwia Bomba? "To jest niesamowite"

Nicole Scherzinger pokochała zabiegi medycyny estetycznej. Jej twarz wygląda dziś zupełnie inaczej

Świat usłyszał o Nicole Scherzinger w 2003 roku. Wówczas 25-letnia piosenkarka dołączyła do grupy "Pussycat Dolls", która za sprawą hitów takich jak "Don't cha" czy "Buttons" szybko osiągnęła międzynarodowy sukces. Piosenki pięcioosobowego girlsbandu nucili fani z całego świata, a miłośnicy tańca z chęcią uczyli się choreografii z teledysków. Na początku kariery Nicole Scherzinger zachwycała naturalnymi rysami twarzy. 

Nicole ScherzingerNicole Scherzinger YouTube/@The Pussycat Dolls

Zespół rozpadł się w 2009 roku, a Scherzinger rozpoczęła karierę solową. W 2011 roku wydała album "Killer Love", który promowany był przez piosenki: "Poison", "Don't Hold Your Breath", "Right There". Niestety każdy kolejny krążek okazywała się klapą i piosenkarka nie osiągnęła takiego sukcesu, jak z grupą "Pussycat Dolls". Rok po rozpadzie zespołu wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami", a następnie pojawiła się w roli jurorki w programie "The X Factor". To właśnie wtedy zaczęły być zauważalne zmiany w jej wyglądzie. 

Nicole ScherzingerNicole Scherzinger Screen: YouTube/@Nicole Scherzinger TV

W kolejnych latach rysy twarzy piosenkarki zaczęły się zmieniać. Nicole Scherzinger nie przyznaje się jednak do operacji plastycznych ani żadnych zabiegów. Podkreśla, że wszystko zawdzięcza naturze. Fani nie do końca wierzą w jej zapewnienia. Trudno im się dziwić. Wystarczy spojrzeć na usta wokalistki, które są znacznie większe niż wcześniej. 

Nicole ScherzingerNicole Scherzinger Instagram, YouTube/@nicolescherzinger, @The Pussycat Dolls

W rozmowie z portalem celebsnow.co.uk chirurg, który skomentował wygląd gwiazdy, zauważył, że wstrzyknięto artystce w usta zbyt dużo kwasu, a policzki są wypełnione w taki sposób, że wyglądają bardzo nienaturalnie. Najnowsze zdjęcia piosenkarki nie pozostawiają złudzeń. Nicole Scherzinger pokochała zabiegi medycyny estetycznej. Niektórzy fani śmią twierdzić, że chyba przestała to kontrolować. 

5Nicole Scherzinger wychodzi z restauracji z kole?ank?5Nicole Scherzinger wychodzi z restauracji z kole?ank? NGRE - EAST NEWS pobrane 06.08.2022

Więcej zdjęć Nicole Scherzinger znajdziecie w przygotowanej u góry strony galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.