Beckham sporo zainwestował w nowe zęby. Zmieniły wszystko! Tak wyglądał, zanim stał się znany

David i Victoria Beckham poznali się w 1996 roku. Przez 28 lat oboje przeszli ogromną metamorfozę. Zobaczcie, jak piłkarz wyglądał na początku ich znajomości.

Victoria i David Beckhamowie to jedną z najsłynniejszych par show-biznesu. Słynna "Posh spice" z zespołu Spice Girls i były reprezentant Anglii w piłce nożnej doczekali się czwórki dzieci i tworzą jedno z najtrwalszych małżeństw w branży. Oboje są także bardzo aktywni w mediach społecznościowych, gdzie uwielbiają się przekomarzać. Victoria słynie z rubasznych żarcików, których bohaterem jest jej mąż. Ostatnio przeszła samą siebie i postanowiła opublikować w sieci ujęcie... rozporka w jeansach męża. Fotografie opatrzyła pikantnym wpisem. Wygląda na to, że dystans i poczucie humoru to jeden z ich sekretów na trwałość małżeństwa. Para poznała się 28 lat temu, a ich związek od początku budził ogromne emocje. Na Instagramie pojawiło się ostatnio porównanie starych zdjęć Davida Beckhama, z początków jego znajomości z ukochaną. Zobaczcie, jak bardzo się zmienił. 

Zobacz wideo Jessica Ziółek o presji wyglądu, kiedy się jest kobietą piłkarza. "Lepiej jest się pochwalić kimś, kto dobrze wygląda, a nie jest zaniedbany"

David Beckham przeszedł spektakularną metamorfozę. Spójrzcie na jego zgryz

David Beckham karierę w piłce nożnej zaczął już jako bardzo młody chłopak. Od najmłodszych lat interesował się piłką nożną i wraz ze swoim ojcem kibicował drużynie Manchester United. Dziś Beckham jest jednym z najsłynniejszych piłkarzy świata. Sportowiec jest także gwiazdą show-biznesu głównie za sprawą związku z Victorią z popularnego w latach 90. zespołu Spice Grils. Od początku swojej kariery zarówno David, jak i Victoria przeszli ogromną metamorfozę. Piłkarz zainwestował sporą sumkę, aby naprawić swoje zęby. Dziś David Beckham może pochwalić się idealnie prostym i śnieżnobiałym zgryzem. Zobaczcie, jak wyglądał przed laty. Różnica jest ogromna. 

 

Victoria Beckham świętowała ostatnio 50. urodziny. Tak wyglądała impreza

17 kwietnia Vitoria Beckham skończyła 50 lat. Celebrytka zorganizowała huczną imprezę, na którą zaprosiła swoich przyjaciół z show-biznesu. Wydarzenie odbyło się w londyńskim klubie Oswald's. Wśród gości nie mogło zabraknąć dzieci Beckhamów: syna Brooklyna, Romea, Cruza i córki Harper. Fotoreporterzy przyłapali przed wejściem m.in. Evę Longorię, Toma Cruisa, Salmę Hayek, Gordona Ramsaya i przyjaciółki wokalistki z zespołu Spice Girls. David Beckham udostępnił w sieci nagranie, na którym widać jak jego żona bawi się z koleżankami z zespołu do jednego z hitów Spice Girls, zobaczcie tutaj

Victoria Beckham, David BeckhamVictoria Beckham, David Beckham https://www.instagram.com/davidbeckham/

Jak oceniasz metamorfozę Davida Beckhama?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.