Edyta Pazura żyje w strachu. "Budzę się w nocy co 20 minut". Trauma wróciła

Edyta Pazura bardzo przeżywa wojnę w Ukrainie. Kobieta wyznała, że powrócił jej najgorszy koszmar. W tej ciężkiej sytuacji z całych sił stara się wspierać Ukraińców.

Więcej informacji na temat aktualnej sytuacji w Ukrainie znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Edyta Pazura pokazała swój dom na Mazurach

Rosyjska inwazja na Ukrainę rozpoczęła się w ubiegły czwartek nad ranem. Wojska Władimira Putina uciekają się do coraz bardziej brutalnych działań. Ostrzeliwane są ukraińskie miasta. Polacy nie mogą uwierzyć w to, co dzieje się za naszą wschodnią granicą. Ogromny niepokój czuje też Edyta Pazura. Celebrytka podzieliła się swoimi przemyśleniami na Instagramie.

Wojna w Ukrainie. Edyta Pazura mocno przeżywa sytuację

Ostatnio na instagramowym profilu Edyty Pazury pojawił się bardzo osobisty wpis. Kobieta zdradziła, że wojna w Ukrainie spędza jej sen z powiek. Podzieliła się też lękami z dzieciństwa.

Czy się boję? Tak, bardzo. Wojna to mój największy koszmar z dziecięcych lat. Sen, z którego wielokrotnie nie umiałam się obudzić do tego stopnia, że potrafiłam się dusić. Śniło mi się, że ludzie uciekają, aż w końcu samolot trafia w mój blok - rozpoczęła wpis żona Cezarego Pazury. 

Gwiazda dodała też, że czynnie angażuje się w pomoc Ukraińcom. Na koniec wyraziła nadzieję, że koszmar wojny skończy się już niebawem. 

Zrobiłam już mnóstwo zbiórek na rzecz moich przyjaciół z Ukrainy. Jutro pakujemy rzeczy, kołderki dziecięce, dresy, a wciąż mam wrażenie, że to mało, bo oddałabym naprawdę wszystko, żeby ten koszmar w realu się skończył. Budzę się w nocy co 20 minut i sprawdzam wiadomości - co nowego, może to już koniec, czekam na tę chwilę… - napisała.
 

W komentarzach pod postem pojawiły się wyrazy zrozumienia od fanów. Internauci dzielili się swoimi obawami i wyrażali nadzieję na jak najszybszy koniec wojny. 

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.