Nowe "Kuchenne rewolucje" wkrótce w TVN. Magda Gessler zdradza szczegóły. "Za mało stłuczonych talerzy"

Już wkrótce nowe odcinki "Kuchennych rewolucji". W rozmowie z "Faktem" Magda Gessler zdradziła kulisy pracy na planie programu. Restauratorka przyznała też, że ostatnio jest znacznie łagodniejsza niż w poprzednich sezonach.

Więcej informacji na temat popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Magda Gessler z ojcem

W wiosennej ramówce TVN nie mogło zabraknąć miejsca dla "Kuchennych rewolucji". Magda Gessler już od 12 lat ratuje polską gastronomię. W czwartek startuje 24. sezon programu. W rozmowie z "Faktem" znana restauratorka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy na temat nowej odsłony hitu.

Jak zmieniła się twarz Donatelli Versace?Czarowała, ale chciała bardziej. Stała się ofiarą. Tak zmieniała się twarz Donatelli

"Kuchenne rewolucje" wracają z nowym sezonem. "Za mało stłuczonych talerzy"

W niedawnej rozmowie z "Faktem" Magda Gessler opowiedziała o pracy na planie "Kuchennych rewolucji". Restauratorka przyznała, że nie przewidywała, iż program zagości na antenie na tak długo. Dodała też, że rola gospodyni formatu była dla niej spełnieniem marzeń.

Wtedy w ogóle się nad tym nie zastanawiałam( jak długo będzie emitowany program - przyp. red.). Cieszyłam się, że dostałam to, o czym zawsze marzyłam i czym chciałam się najbardziej zajmować w życiu, czyli kreowaniem, tworzeniem, nauką gotowania i pomaganiem ludziom. Kuchnia i gotowanie są moją pasją, dlatego „Kuchenne rewolucje" to jedna z najlepszych rzeczy, jaka mogła mnie spotkać w życiu. Lubię dzielić się wiedzą, a na planie tego programu robię to w każdym odcinku. Dzięki temu jestem szczęśliwa, radosna i spełniona - wyznała gwiazda TVN.

Gospodyni "Kuchennych rewolucji" przyznała też, że zawsze w pełni oddaje się temu, co robi. Zarówno w pracy, jak i w życiu.

Zawsze daję z siebie wszystko – i w pracy, i w życiu. To dlatego w kuchni staram się robić tak obłędne smaki, żeby moi goście nigdy o nich nie zapomnieli i zawsze chcieli do mnie wrócić. To dlatego w mojej ukochanej restauracji „U Fukiera" stawiam na tradycję i ponadczasowe wartości oraz najlepsze przepisy. Wiele z nich pochodzi od mojej babci i prababci - zdradziła restauratorka.

Anna Lewandowska na pogrzebie babci z mężemLewandowska żegna babcię, publikując jej zdjęcie. "Na zawsze pozostaniesz w moim sercu"

Magda Gessler została też zapytana, czy uczestnicy programu boją się jej. Gwiazda TVN stwierdziła, że opinia o tym, iż  budzi na planie postrach jest mocno przesadzona. Żartowała też, że ostatnio w "Kuchennych rewolucjach" jest za mało stłuczonych talerzy.

 I właśnie z tym stereotypem walczę, bo ta opinia, że wszyscy się mnie boją czy przede mną uciekają, jest jednak przesadzona. Choć od jakiegoś czasu w programie faktycznie jest za mało stłuczonych talerzy (śmiech). Tak naprawdę jestem czuła, przychylna i przyjazna, ale wymagająca - powiedziała gospodyni "Kuchennych rewolucji".

Myślicie, że Magda Gessler wróci do rzucania talerzami?

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o: