Victoria Beckham to zodiakalny Baran, a Gordon Ramsay to Skorpion. Te znaki zodiaku są aroganckie

Każdy ze znaków zodiaku określa specyficzne cechy charakteru. Okazuje się, że tymi najbardziej aroganckimi i kąśliwymi są Baran i Skorpion. Jest jeszcze jeden, który nie ustępuje tej dwójce - Lew. Sprawdźiliśmy, co układ gwiazd mówi o zagranicznych celebrytach.

Znaki zodiaku opisują cechy charakterystyczne i pomagają poznać własną osobowość. Przypisanie swojej daty urodzenia do odpowiedniej kategorii pozwala jeszcze lepiej zrozumieć naturę człowieka. Z układu gwiazd można wyczytać nie tylko pozytywne cechy, ale i te mniej pożądane jak arogancja czy przesadne zapatrzenie w siebie. Które znaki zodiaku najczęściej wiążą się z trudnym charakterem? To Baran, Skorpion i Lew. Sprawdziliśmy, jak ich charakterystyczne cechy pokrywają się z osobowością zagranicznych celebrytów.

Zobacz wideo

Victoria Beckham - Baran (21 marca-19 kwietnia)

Baran uparcie dąży (często po trupach) do celu. Nie ma w naturze zwracania uwagi na potrzeby innych. To urodzony przywódca, który zawsze lubi zajmować pierwsze miejsce w szeregu. Osoba urodzona pod tym znakiem zodiaku jest pewna siebie w każdej sytuacji, co czasami zakrawa na arogancję. Baran wymaga od siebie, ale i od innych. Zawsze musi postawić na swoim, a jeśli ktoś nie zgadza się z jego zdaniem traci w jego oczach. Victoria Beckham wydaje się być idealnym przykładem książkowego Barana. Ostatnie medialne sprzeczki z synową Nicolą Peltz mogą być potwierdzeniem jej trudnego charakteru.

Gordon Ramsay - Skorpion (23 października-21 listopada)

Skorpion jest niezwykle czepialski i kąśliwy. Wdając się z nim w rozmowę, trzeba wiedzieć, że potrafi łapać za słówka. Osoba urodzona pod tym znakiem zodiaku jest przewrażliwiona na swoim punkcie. Uważa, że świat kręci się wokół niej. Skorpion ma silną potrzebę posiadania kontroli. Jeśli coś mu nie pasuje, to powie to bardzo dosadnie, narzucając przy tym swoje zdanie. Potrafi zwrócić uwagę w arogancki sposób, a nawet wybuchnąć, wypowiadając ostrą wiązankę słów nie zważając na konsekwencje. Te cechy charakteryzują niezwykle impulsywnego, surowego jurora programu "MasterChef" Gordona Ramsay'a. Wygląda na to, że i w jego przypadku gwiazdy się nie pomyliły.

Madonna - Lew (23 lipca-22 sierpnia)

Lew jest bardzo charyzmatyczny. Posiada wiele talentów, którymi lubi się chwalić. Jako urodzony przywódca, to on zawsze rozdaje karty. Nie ma mowy o tym, żeby Lew się dostosowywał. To wszyscy wokół, muszą liczyć się z jego zdaniem. Osoba urodzona pod tym znakiem zodiaku bywa arogancka, ale nie do przesady. Jeśli jej się coś nie podoba, to po prostu wprost o tym powie. Nieważne, co zrobi, ostatecznie osiągnie zamierzony cel. Lew, najlepiej czuje się brylując wśród innych z poczuciem, że to on jest najlepszy. Popularną wokalistką urodzoną pod tym znakiem jest Madonna, która osiągnęła status światowej gwiazdy. Czy można zatem wyobrazić sobie dla niej lepszy znak zodiaku?

Najwidoczniej coś w tym jest. Charakterystyczne cechy przypisane do znaków zodiaku pasują do osobowości Victorii Beckham, Gordona Ramsay'a i Madonny. 

Wasz charakter również pokrywa się z tym co opisują astrolodzy?

Więcej zdjęć gwiazd znajdziesz w galerii na górze strony.

Więcej o: