Zodiakalne pary, które ciągle wywołują konflikty. Na tych zakochanych uważaj w towarzystwie

Niby zakochani, ale jednak w wiecznej kłótni i konflikcie. Te pary po prostu do siebie nie pasują, tylko jeszcze tego nie zrozumiały. Ich towarzystwo psuje atmosferę całej grupie. Jeśli cenisz spokój i miło spędzony czas, uważaj na te zodiakalne połączenia.

Więcej astrologicznych artykułów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Te trzy zodiakalne pary mają skłonności do konfliktów i mogą negatywnie wpływać na otoczenie. Na pewno znacie takie przypadki z własnego życia. Zakochani, którzy są w stanie nieustannej kłótni, wszędzie szukają problemów i łatwo swoją frustrację z nieudanej relacji rozładowują na osobach wokół. W ich towarzystwie nie można zaznać spokoju, dlatego jeśli planujesz urlop z grupą przyjaciół upewnij się, że nie ma pośród nich tych ognistych zodiakalnych połączeń.

Zobacz wideo Julia Wieniawa o związku z Nikodemem Rozbickim

Rak i Bliźnięta

To połączenie znaków od razu zapowiada katastrofę. Ich potrzeby w związku są zupełnie różne, a to powoduje, że bycie razem zamienia się w odwieczną walkę "o swoje". Każdego dnia wzajemnie się prowokują i nie mogą odnaleźć porozumienia na żadnej płaszczyźnie. Frustrację spowodowaną nieporozumieniami w relacji rozładowują na otoczeniu, psując nastroje wszystkim wokół. 

Baran i Panna

Panna postrzega swojego partnera jako osobę niedojrzałą, ale jest przekonana, że może go zmienić. Baran z kolei to znak, który narzucanym zmianom się nie poddaje i nie będzie się łatwo podporządkowywać. Ciągła nieustanna próba zmiany partnera rodzi w Pannie frustrację, którą najłatwiej rozładować w impulsywnej kłótni. Baran, który odczuwa, że nie jest akceptowany taki, jaki jest, chodzi ciągle poirytowany i niezadowolony. Para nie będzie mogła znaleźć porozumienia i swoje niezadowolenie łatwo przełoży na całe otoczenie.

Strzelec i Skorpion

Strzelec i Skorpion to para, która patrzy na życie z zupełnie innej perspektywy. Strzelec to impulsywny znak ognia. Uwielbia, gdy ciągle coś się dzieje, więc dąży do nieustannych zmian. Z kolei Skorpion ceni sobie to, co już znane i lubiane. W tej materii będzie im trudno znaleźć porozumienie, a to łatwa droga do konfliktów. Ognista natura Strzelca może zdominować statecznego Skorpiona, który będzie czuł się przyparty do muru. Nieporozumienia w ich związku będą wpływać na nastrój całego otoczenia. Jeśli planujesz wspólny wypad na wakacje, zapomnij o odpoczynku i spokojnej atmosferze, z tą parą to po prostu niemożliwe.

Zobacz też: Wiemy, który bohater serialu "Euforia" powinien zostać twoją osobistą ikoną stylu. Określa to... twój znak zodiaku

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.