Które znaki zodiaku są najmilsze, a które najbardziej wredne? Skorpiony walą prosto z mostu, za to Raki bywają humorzaste

Przygotowaliśmy dla was zestawienie najmilszych i najbardziej nieprzystępnych znaków zodiaku. W której grupie się znajdujecie? Sprawdźcie koniecznie!

Więcej o astrologii przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Astrologia zakłada, że przyjście na świat w konkretnym czasie bardzo wpływa na osobowość. Kluczowe jest to, w jakim położeniu było słońce podczas naszych narodzin. Dzięki temu możemy dowiedzieć się z osobami spod których znaków zodiaku możemy łatwo nawiązać przyjazną więź, a kto będzie utrzymywał dystans. Które znaki zodiaku należą do najbardziej przystępnych i zależy im na dobrych relacjach, a które zaliczane są do najbardziej konfliktowych?

Zobacz wideo Horoskop miłosny na cały rok dla ryb

Waga

To zdecydowanie najmilszy znak zodiaku. W naturze Wag leży ciągłe dbanie o spokój i sprawiedliwość. Osoby urodzone w tym znaku zodiaku są doskonałymi rozjemcami. Najbardziej na świecie kochają harmonię.

Ryby

Osoby urodzone na przełomie lutego i marca to zazwyczaj wierni przyjaciele. Są ciepłe i wrażliwe, a obdarowywanie bliskich sprawia im ogromną radość. Oprócz tego uwielbiają pomagać oraz za wszelką cenę unikają konfliktów, co nie zawsze ma na Ryby dobry wpływ.

Byk

Byka zawsze miło spotkać na swojej drodze. Można liczyć na jego życzliwość. Często osoba spod tego znaku wymienia uprzejmości z nieznajomymi. Zodiakalny Byk należy także do bardzo cierpliwych i trudno wyprowadzić go z równowagi. Zazwyczaj wie, jak wyrażać uczucia.

Wodnik

U Wodnika sprawa nie jest prosta. Łatwo można wziąć go za wredną osobę, spotykając go w złym humorze. To jednak pozory, ponieważ Wodniki są zazwyczaj uprzejme. Jednak to nie uśmiechanie się do wszystkich czyni z niego autentyczną i szczerą osobę. Lubią zawierać bliższe relacje niż zagadywać kogoś przypadkowego. To dobry materiał na przyjaciela.

Strzelec

Strzelec za wszelką cenę unika wszystkich i wszystkiego, co może być toksyczne. Dba o swoją własną harmonię, co sprawia, że dobrze przebywa się w jego towarzystwie. Osoby spod tych znaków nie są zainteresowane plotkami, narzekaniem na świat i drobiazgami. Zarażają optymizmem i mają dobrą energię. Należą do najmilszych znaków.

Bliźnięta

Bliźnięta mają dwa oblicza. Mogą być bardzo miłe, ale też wredne, a wszystko zależy od tego, w jakim są nastroju. Kiedy osoby spod znaku Bliźniąt czują się szczęśliwe, są wręcz nadmiernie życzliwe. Natomiast kiedy mają zły humor, można spodziewać się konfrontacji czy oskarżeń. Funkcjonuje u nich skrajna mieszanka.

Rak

Raki to osoby niezwykle wrażliwe. Emocje grają szczególną rolę w ich życiu. Osoby urodzone na przełomie czerwca i lipca często popadają w melancholijne nastroje, bywają tez humorzaste. Wniosek? Jeżeli trafisz na Raka w dobrym nastroju, przebywanie z nim będzie przyjemnością. Smutny Rak zatruwa atmosferę pesymizmem.

Lew 

Lwy cechuje niebywała wręcz pewność siebie. Przebywanie w ich towarzystwie potrafi przytłoczyć ze względu na ciągłą potrzebę atencji z ich strony. Potrafią być złośliwe i obcesowe, ponieważ w centrum stawiają własne ego.

Panna 

Osoby urodzone w tym znaku często odpuszczają i powstrzymują się od kąśliwych komentarzy. Podobnie jak Wagi, uwielbiają harmonię, ale drobne zgrzyty powodują narastające napięcie. Panny są kąśliwe i potrafią wbić szpilę, nawet jeśli nie mają intencji, by być wrednymi. Lecz czasami mogą być tak odbierane, ponieważ nie są mistrzami tzw. small talk.

Baran

Baran uważany jest za znak "w gorącej wodzie kąpany". To powiedzenie się tu sprawdza. Osoby spod tego znaku mówią, co im ślina na język przyniesie. Często jest to nieprzemyślane. Nie boją się rozpocząć walki, by oczyścić atmosferę. Nie ciągną jednak konfliktów w nieskończoność, a po jakimś czasie odpuszczają. Przez swoje niefortunne wypowiedzi odbierane są jako wredne.

Koziorożec

Koziorożec jest wredny częściej niż inne znaki zodiaku. Jest zmienny i nikt nie wie, czego się spodziewać. Osoba spod znaku Koziorożca bywa konfliktowa, jeśli się zdenerwuje. Wówczas doprowadza ludzi do szaleństwa, mści się i prowokuje konfrontacje z drugą stroną. Swojego przeciwnika załatwia miażdżącym spojrzeniem lub wyrafinowaną uwagą.

Skorpion

Masz przyjaciela Skorpiona? Musisz być niezwykłą osobą o pancerzu zamiast skóry. Osoby urodzone w tym znaku zodiaku walą prosto z mostu, nigdy nie owijają w bawełnę. Plusy? Jeżeli zapałają do kogoś sympatią są wierne i lojalne. Lecz z łatwością wypowiadają swoje zdanie o innych, potrafią ignorować ludzi. Często chowają urazę latami, nie lubią przepraszać. Ich złość to istna nawałnica.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.