Anna Powierza zaniepokoiła internautów. Wrzuciła zdjęcie, na którym ma posiniaczone ciało

Anna Powierza opublikowała na InstaStories zdjęcie, które zszokowało obserwatorów aktorki. Gwiazda pokazała posiniaczoną rękę. Wyjawiła, co jej się stało. Nie ukrywała, że od jakiegoś czasu pech nie chce jej opuścić. Już sam widok sprawia ból.

Więcej informacji z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Anna Powierza największą popularność zdobyła za sprawą występów w "Klanie", gdzie od lat wciela się w Czesię. Aktorka cierpi na niedoczynność tarczycy i insulinooporność, przez co przybrała na wadze. Udało jej się sporo schudnąć, a teraz chętnie chwali się odmienioną sylwetką na Instagramie. Jednak jej najnowszy kadr bardzo różni się od tych, jakie publikuje w mediach społecznościowych. Anna Powierza przyznała, że doznała podskórnego wylewu krwi na całym przedramieniu i zwróciła się do fanów z prośbą o pomoc. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kultowe sceny, w których aktorzy nie musieli grać. Przypadek zrobił swoje. U Leonarda DiCaprio polała się krew

Zobacz wideo Nie tylko Karolina Szostak przeszła ogromną metamorfozę. Te gwiazdy też sporo schudły

Anna Powierza zaniepokoiła internautów. Pokazała posiniaczoną rękę

Anna Powierza jest w stałym kontakcie z fanami, a jej profil na Instagramie obserwuje ponad 40. tys. internautów. Na InstaStories aktorka zaniepokoiła fanów, pokazując mocno posiniaczoną rękę, na której widać sporej wielkości krwiaki. Gwiazda "Klanu" przyznała, że bada się regularnie i co kilka miesięcy ma pobieraną krew. Jednak tym razem prosty zabieg przebiegł zupełnie inaczej niż zazwyczaj, a wszystko za sprawą podskórnego wylewu krwi. 

Aktorka nie ukrywała, że jej organizm po raz pierwszy tak zareagował. Trzeba przyznać, że wygląda, jakby została dotkliwie pobita. Powierza dodała, że posiniaczona ręka sprawia jej ból. Na InstaStories dopytywała fanów, kiedy może spodziewać się zniknięcia siniaków. 

Czy komuś się tak zrobiło? Kiedy przeszło? Bolało długo? - próbowała się dowiedzieć.

Anna Powierza zaniepokoiła internautów. Pokazała posiniaczoną rękęAnna Powierza zaniepokoiła internautów. Pokazała posiniaczoną rękę Fot. Instagram/ aniapowierza

Na wideo aktorki zareagowała internautka, która pracuje w szpitalu jako pielęgniarka. Przyznała, że po raz pierwszy w swojej karierze widzi, by organizm w taki sposób zareagował na pobieranie krwi. 

No pech ostatnio się na mnie uwziął. Robię badania krwi regularnie - co trzy miesiące, do pół roku. I pierwszy raz mi się coś takiego przydarzyło - odpowiedziała zaniepokojona Anna Powierza.

Maja Hyży, Magdalena StępieńMaja Hyży broni Magdaleny Stępień. "Też zrobiłabym zbiórkę"

Podkreśliła ponadto, że zawsze te same osoby wykonują jej pobieranie krwi i do tej pory nie miała aż tak ostrej reakcji organizmu. Trzeba przyznać, że siniaki wyglądają niepokojąco i mamy nadzieję, że niebawem znikną. 

Więcej o: